Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy dokument powołujący Śląskie Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego podpisany w dniu 27 kwietnia 2016r podpisany przez 15 samorządów zawodowych z terenu Województwa Śląskiego, w skład których wchodzą: 

Izba Komornicza w Katowicach
Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
Śląska Izba Aptekarska
Regionalny Oddział Krajowej Izby Biegłych Rewidentów w Katowicach
Beskidzka Izba Lekarska
Śląska Okręgowa Izba Architektów
Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
Okręgowa Rada Adwokacka w Katowicach
Izba Notarialna w Katowicach
Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Katowicach
Okręg Śląski Polskiej Izby Rzeczników Patentowych
Okręgowa Izba Lekarska w Częstochowie
Okręgowa Izba Radców Prawnych
Śląska Izba Lekarska

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (20160429083944.pdf)Porozumienie[Porozumienie]209 kB

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "Koordynowana opieka zdrowotna nad kobietą w ciąży- czy można prowadzić ciąże bez położnej", która odbędzie się 6 maja w Warszawie, JM Hotel przy ul. Grzybowskiej 45, Sala Diamentowa w godz. 10.00-14.00.
Rejestracji należy dokonać do dnia 2 maja pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem informacji zawierających nazwisko, imię, nazwę podmiotu leczniczego, miejscowość i numer telefonu kontaktowego.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zakwalifikowane zostaną o tym poinformowane drogą mailową.

Dodatkowo dnia 17 maja w siedzibie SOW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13 w godz. 10.00-14.00 (miejsce może ulec zmianie) odbędzie się szkolenie dedykowane świadczeniodawcom, położnym oraz przedstawicielom OIPIP z województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Prelegentami będą przedstawiciele Centrali NFZ, koordynatorzy oddziałowi ds KOC oraz radca prawny OW NFZ. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie nazwiska, imienia, nazwy podmiotu leczniczego, miejscowości i numeru telefonu kontaktowego na adres koordynatora ds KOC w woj. Śląskim Pani Danuty Wochnik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 32 7351575.

Zapraszamy do udziału w Kongresie POZ organizowanym przez Komitet Obrony Pielęgniarek i Położnych

Załączniki:
Pobierz plik (zaproszenie.pdf)zaproszenie.pdf[ ]1076 kB

Szanowni Państwo,

w załączeniu notatka ze spotkania organizacyjnego w Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia w związku z wdrażaniem nowego zakresu świadczeń "Koordynowana opieka nad kobietą w ciąży"

Załączniki:
Pobierz plik (Notatka służbowa.pdf)Notatka służbowa.pdf[ ]204 kB

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z pismem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia Piotra Warczyńskiego skierowanym do Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych
w sprawie uwag do prac Zespołu do opracowania założeń projektu ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej.

Załączniki:
Pobierz plik (pismo MZ.pdf)pismo MZ.pdf[ ]559 kB

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Zespołu ds pielęgniarek, położnych i innych pracowników opieki zdrowotnej, 
 notatką ze spotkania Zespołu ds monitorowania i opracowania rozwiązań na rzecz poprawy opieki okołoporodowej oraz notatką ze spotkania w Ministerstwie Zdrowia z dnia 21 marca 2016r

W związku z przypadającym Jubileuszem 50-lecia ukończenia Liceum Pielęgniarstwa w Bydgoszczy i planowanym spotkaniem absolwentek,
zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w odnalezieniu i przekazaniu informacji pielęgniarkom, które w 1967 roku uzyskały Dyplom ukończenia ww. liceum (matura 1966r.),
a obecnie mogą być członkami Państwa Izby.
Pielęgniarki zainteresowane spotkaniem proszone są o kontakt telefoniczny z Ewą Kowalską (Krzyżanowską) - 606-807-309 lub Teresą Pokorowską (Reich) - 518-199-190.
W załączeniu przesyłam artykuł z Expressu Bydgoskiego. Z góry serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.

Z wyrazami szacunku
Ewa Kowalska
Przewodnicząca V i VI kadencji ORPiP w Bydgoszczy

Załączniki:
Pobierz plik (artykuł Express 2.jpg)artykuł Express 2.jpg[ ]1096 kB