Serdecznie zapraszamy wszystkie pielęgniarki i położne wraz z rodzinami lub znajomymi do udziału w Kuligu organizowanym przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach. W tym roku jedziemy do Białej Wisełki w Beskidach. Czekać tam na nas będzie kapela góralska, grzane wino, kiełbasa na gorąco oraz chleb ze smalcem a dla dzieci oscypek z żurawiną i herbatka. Koszt udziału to 80 zł od osoby ( w cenę wliczony jest również transport). Wyjazd autokarem 11 lutego o godz. 8.00 z Katowic
( parking za Centrum Kongresowym), powrót ok godz. 18.00.

Wpłaty przyjmuje Sekretarz ORPIP Pani Maria Grabowska w biurze OIPIP w Katowicach.

Uprzejmie informujemy, iż pozostało 1 miejsce !!

Kulig organizowany przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych

Szanowne Panie,
Uprzejmie informuję, że spotkania Pełnomocników Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach VII kadencji w 2017 roku odbędą się następujących terminach:

23 luty 2017 rok, godz. 10:00 Pełnomocnicy o numerach pełnomocnictw od nr 1 do nr 54, godz. 12:00 od nr 55 do nr 107,

25 maj 2017 rok, godz. 10:00 Pełnomocnicy o numerach pełnomocnictw od 55 do nr 107, godz. 12:00 od 1 do nr 54,

21 wrzesień 2017 rok, godz. 10:00 Pełnomocnicy o numerach pełnomocnictw od nr 1 do nr 54, godz. 12:00 od nr 55 do nr 107,

6 grudnia 2017 rok, godz. 10:00 Pełnomocnicy o numerach pełnomocnictw od 55 do nr 107, godz. 12:00 od 1 do nr 54.

z poważaniem
Maria Grabowska
Sekretarz Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych
w Katowicach

Szanowni Państwo,
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach zakupiła dla pielęgniarek i położnych bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra.
Księgozbiór online zawiera specjalistyczne, naukowe i popularnonaukowe publikacje we języku polskim z zakresu medycyny, psychologii, prawa i innych dziedzin, wydane przez renomowane polskie oficyny. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online będzie można bezpłatnie korzystać z serwisu przez całą dobę z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek ale również zaawansowaną pracę z tekstem.

Więcej informacji w zakładce BIBLIOTEKA

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy nabór Wniosków o przyznanie Statuetki Diamentowy Czepek pielęgniarkom i położnych z obszaru działania Okręgowej Izby Pielęgniarek
i Położnych w Katowicach. Statuetki będą wręczone podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz Dnia Położnej.

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią załączonego Regulaminu przyznawania Statuetki oraz z formularzem Wniosku, gdyż zostały one zmienione.
Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2017 roku.

W załączeniu  pismo NRPiP skierowane do Departamentu Pielęgniarek i Położnych w Ministerstwie Zdrowia dotyczące wydania opinii w kwestii, czy pielęgniarka posiadająca tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa uzyskany w 1995 r. jest uprawniona do kształcenia na kierunku położnictwo na poziomie studiów I stopnia wg. skróconej ścieżki kształcenia, określonej w art. 53 ust. 3 pkt 2 ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej.