Newsletter


Znajdują się tutaj bieżące wydarzenia z życia izby i nie tylko....jeśli masz jakąś ciekawą informację dotyczącą Naszego środowiska..podziel się nią... 

Informacja o projekcie

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat dodatkowych kursów organizowanych w ramach projektu.
Załączniki:
Pobierz plik (PROJEKT.pdf)PROJEKT.pdf[ ]538 kB

Informacja o wolnych miejsca na kursach

Dział Kształcenia Podyplomowego Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach informuje, że są wolne miejsca na kursach
Załączniki:
Pobierz plik (ogłoszenie dkp.odt)ogłoszenie dkp.odt[ ]17 kB

Polskie Towarzystwo Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych

W trosce o wysoką jakość opieki nad noworodkiem powstało Polskie Towarzystwo Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych. Towarzystwo zostało założone w Łodzi z inicjatywy pracowników Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, klinik: Neonatologii oraz Intensywnej Terapii i Wad Wrodzonych Noworodków i Niemowląt.
Zebranie założycielskie odbyło się 24 maja 2013 roku, nr KRS 0000477598 Towarzystwo otrzymało w październiku 2013 roku. Bardzo zależy nam na szerokiej współpracy ze środowiskiem pielęgniarek i położnych w całej Polsce. Pozwoli ona na poznanie nurtujących nas problemów, wypracowanie jednolitych rekomendacji dotyczących opieki nad noworodkami, szczególnie urodzonymi przedwcześnie i/lub z wadami rozwojowymi, podjęcie dyskusji na temat bezpiecznych warunków naszej pracy oraz współpracy naukowej.

Zapraszam do współpracy i na stronę Towarzystwa www.ptpipn.eu <http://www.ptpipn.eu/>
Z poważaniem Aleksandra Matczak przewodnicząca PTPiPN.

 

Pismo NIPIP

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pismem z Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych w Warszawie dotyczącym zbliżających się wyborów samorządowych.
Załączniki:
Pobierz plik (Pismo NIPIP.pdf)Pismo NIPIP.pdf[ ]308 kB

Ogłoszenie o Specjalizacjach

Szanowni Państwo,
zachęcamy do zapoznania się z ofertą specjalizacji organizowanych przez OIPIP w Bielsku-Białej oraz Częstochowie.

Podkategorie