Newsletter


Znajdują się tutaj bieżące wydarzenia z życia izby i nie tylko....jeśli masz jakąś ciekawą informację dotyczącą Naszego środowiska..podziel się nią... 

Informacja dotycząca opiniowania sposobu podziału środków określonych w rozporządzeniach Ministra Zdrowia

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Katowicach informuje, że aby uzyskać opinię dotyczącą sposobu podziału środków określonych w 2 ust.3 pkt 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 września 2015r. w sprawie określenia ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej (Dz. U. z 2015 r. poz 1400 ze zm.) oraz rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej (Dz. U. z 2015 r. poz 1628), należy zwrócić się z wnioskiem do biura OIPiP w Katowicach zawierającym informacje o ilości etatów przeliczeniowych pielęgniarek/położnych realizujących świadczenia oraz zastosowanego klucza podziału środków (wzór wniosku do pobrania w załączeniu).

IV Kongres Prawa Medycznego

Polskie Towarzystwo Prawa Medycznego we współpracy z Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ z przyjemnością zapraszają do udziału w czwartej edycji Kongresu Prawa Medycznego , który odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2015 roku w Krakowie.

Czytaj więcej...

Infolinia OZZPiP

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych uruchomił infolinię dla pielęgniarek i położnych pod numerem: 506 705 444 można uzyskać odpowiedzi na pytania oraz dowiedzieć się więcej o porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia, projekcie nowelizacji rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie owu, o planowanych podwyżkach dla pielęgniarek i położnych.

Informacja o wolnym stanowisku Dyrektora Generalnego w MRP

Szanowni Państwo,
w związku z  informacją  dotycząca poszukiwania kandydatów na stanowisko Dyrektora Generalnego w Międzynarodowej Radzie Pielęgniarek, w załączniku pismo w języku angielskim oraz tłumaczenie tekstu dotyczącego kryteriów jakie muszą spełniać kandydaci na powyższe stanowisko. Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje aplikacje do 30 września 2015 r.
Wszelkie szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączniku wiadomości.
Załączniki:
Pobierz plik (1 str .pdf)1 str .pdf[ ]401 kB
Pobierz plik (Informacje dot  stanowiska tłumaczenie.docx)Informacje dot stanowiska tłumaczenie.docx[ ]28 kB
Pobierz plik (str  2.pdf)str 2.pdf[ ]409 kB
Pobierz plik (str  4.pdf)str 4.pdf[ ]420 kB
Pobierz plik (str  5.pdf)str 5.pdf[ ]507 kB
Pobierz plik (str  6.pdf)str 6.pdf[ ]434 kB
Pobierz plik (str  7.pdf)str 7.pdf[ ]486 kB
Pobierz plik (str 3.pdf)str 3.pdf[ ]444 kB
Pobierz plik (str 8.pdf)str 8.pdf[ ]486 kB

Stanowisko Ministra Zdrowia

Szanowni Państwo,
zachęcamy do zapoznania się ze Stanowiskiem Ministra Zdrowia
w sprawie § 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 września 2015 r. w sprawie
ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej
(Dz. U. poz. 1400). 
Załączniki:
Pobierz plik (stanowisko.docx)stanowisko.docx[ ]23 kB

Podkategorie