Uprzejmie informujemy, że Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Katowicach podjęła Uchwałę, na mocy której członek Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, który w wyniku wykonywanej pracy zawodowej został zarażony wirusem SARS-CoV-2 i zachorował na COVID-19, albo przez co najmniej 2 miesiące pracował:

1)     w szpitalu jednoimiennym lub zakaźnym,

2)     w komórkach organizacyjnych innych szpitali, na których udzielane są świadczenia zdrowotne związane wyłącznie z przeciwdziałaniem COVID-19,

3)     w izolatoriach, w których przebywali pacjenci zarażeni wirusem SARS-CoV-2,

4)     został skierowany do pracy przy zwalczaniu epidemii.

może ubiegać się o jednorazowe sfinansowanie 3-dniowego pobytu wypoczynkowo-regenerującego w SPA Hotel Jawor**** w miejscowości Jaworze, ul. Turystyczna 204.

Aby uzyskać pomoc w postaci sfinansowania pobytu wypoczynkowo-regenerującego należy złożyć wniosek wraz z wymaganymi załącznikami.

Każdy wniosek będzie rozpatrywany indywidualnie przez Komisję Socjalną działającą przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku członek Izby otrzyma voucher, który będzie mógł wykorzystać trakcie 3-dniowego pobytu w SPA Hotel Jawor**** w Jaworze.

Voucher nie podlega wymianie i jest wydawany wyłącznie osobie upoważnionej do jego otrzymania.

Voucher jest przeznaczony dla 1 osoby i obejmuje:

- zakwaterowanie (2 x doba hotelowa) w pokoju 1-osobowym,

- 2 x śniadanie,

- 2 x obiadokolacja,

- zabiegi SPA (masaż relaksacyjny całościowy, zabieg na twarz "Wodny Eliksir", owocowy peeling ciała, masaż twarzy z ampułką regenerującą, zabieg na ciało "Tropikalna Wyspa"),

- możliwość korzystania z malowniczego basenu wymiarach 25 m x 10 m, kompleksu "Świata saun", jacuzzi, salki fitness, boiska do siatkówki, badmintona, wypożyczalni rowerów górskich.

Cena za pakiet dla 1 osoby wynosi 1.494,00  zł

W przypadku nieuzasadnionej rezygnacji z wyjazdu lub przekazania vouchera osobie trzeciej Wnioskodawca pokrywa koszt w wysokości 100% wartości usługi.
Voucher podlega opodatkowaniu z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych.

Prosimy nie rezerwować terminu pobytu przed otrzymaniem vouchera. Nabywca vouchera jest zobowiązany do indywidualnej rezerwacji w SPA Hotel Jawor****

Voucher jest ważny do 15.12.2020 r.

UWAGA! Prosimy o składanie wniosków wraz z wymaganymi załącznikami w wersji papierowej, drogą listowną. Do wniosku prosimy dołączyć podpisaną informację dla osoby uprawnionej do otrzymania vouchera. Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane.