wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy w Okręgowej Izbie pomoc psychologiczną dla członków samorządu zawodowego.
Pani psycholog Halina Radziwołek-Łosik dyżurować będzie 22 MARCA, 5 KWIETNIA, 9 KWIETNIA, 10 MAJA, 17 MAJA, 24 MAJA w godzinach 11.00-15.00 w biurze OIPIP w Katowicach ul. Francuska 16.

Pomoc psychologiczna obejmuje :
- przeprowadzenie indywidualnych konsultacji psychologicznych dla osób będących członkami samorządu (wypalenie zawodowe, depresja, problemy osobiste oraz zawodowe)

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności wraz z podaniem godziny telefonicznie w sekretariacie OIPIP pod nr. 32-209 04 15 do 17 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio na numer Pani psycholog 789274011 pod którym dyżurować będzie w piątki w godzinach 9.00-11.00 oraz 15.00-18.00. Na każde nieodebrane połączenie Pani psycholog będzie oddzwaniać.

Pani psycholog Halina Radziwołek-Łosik dyżurować będzie 8 MARCA, 15 MARCA, 22 MARCA w godzinach 11.00-15.00 w biurze OIPIP w Katowicach ul. Francuska 16.

Pomoc psychologiczna obejmuje :

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności wraz z podaniem godziny telefonicznie pod nr. 32 209 04 15-17 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli będzie duże zainteresowanie pomocą Pani psycholog dyżury odbywać będą się również w kolejnych miesiącach.

Szanowni Delegaci,

W imieniu Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, serdecznie zapraszam na XXXVII Okręgowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, który odbędzie się 25 marca 2019 roku o godzinie 9:00 w obiekcie hotelowym Park Inn by Radisson w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 1A.

Zgodnie z Regulaminem Okręgowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych stanowiącym Załącznik nr 1 do Uchwały Nr 1/2013 XXIX Okręgowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach z dnia 22 marca 2013 roku w sprawie regulaminów organów Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, udział Delegatów w Zjeździe jest obowiązkowy.

W przypadku niemożności wzięcia udziału w Zjeździe, proszę pisemnie powiadomić Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Ze względów organizacyjnych proszę o wcześniejsze przybycie, celem odebrania mandatu. Rejestracja Delegatów rozpocznie się o godz. 8:00.

Przewodnicząca
Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych
w Katowicach
 mgr Anna Janik

uprzejmie informujemy, iż dnia 18 marca br. w Ośrodku Kształcenia OIPIP w Łaziskach Górnych ul. Wodna 15 odbędzie się spotkanie poświęcone nowym standardom opieki okołoporodowej prowadzone przez mgr Barbarę Gardyjas Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Pielęgniarstwa Ginekologicznego i Położniczego.

Początek spotkania o godz. 11.00 zapraszamy serdecznie położne zatrudnione w POZ, na oddziałach ginekologiczno-położniczych oraz wszystkich zainteresowanych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

Lista została zamknięta- brak wolnych miejsc.

Boże Narodzenie 2018

Szanowni Państwo …

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, zadumy nad płomieniem świecy, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami

życzy

Anna Janik

Przewodnicząca Okręgowej Rady

Pielęgniarek i Położnych w Katowicach

W załączeniu podgląd wpisu zamieszczonego przez Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe, pismo wystosowane przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych do Pani Prezes Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe w sprawie sprostowania treści artykułu oraz sprostowanie przesłane przez Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe.

Załączniki:
Pobierz plik (2018-12-10_Wpis.jpg)2018-12-10_Wpis.jpg[ ]539 kB
Pobierz plik (SKMBT_C28018121110440.pdf)SKMBT_C28018121110440.pdf[ ]1021 kB

Do końca 2018 r. pielęgniarki i położne, które prowadzą prywatne praktyki mogą bezpłatnie skorzystać z aplikacji RODONET, która zawiera szereg dedykowanych szablonów, dostosowanych do specyfiki małych praktyk medycznych.
RODONET umożliwia realizację audytu RODO „krok po kroku”. Utworzone dokumenty mogą być przechowane w formie elektronicznej lub papierowej przez dowolny okres czasu, oczywiście pod warunkiem zachowania aktualności ich treści.
Aplikacja RODONET była prezentowana w Okręgowych Izbach Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu, Sieradzu, Elblągu, Białej Podlaskiej, Radomiu, Jeleniej Górze, Pile, Płocku i Gdańsku – wszędzie uzyskała bardzo wysoką ocenę.
Prometriq Akademia Zarządzania w Sopocie zaprasza zainteresowanych do rejestracji na stronie www.rodonet.pl. Informacje można także uzyskać pod numerem 698 101 878 lub adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy również do nadsyłania pytań związanych z RODO.

Nasi eksperci udzielą odpowiedzi, które zostaną zamieszczone na stronie www.rodonet.pl

W załączniku materiały ze szkolenia, które odbyło się w dniu 5.12.2018 r. o godz. 10:00 w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, ul. Francuska 16.

Załączniki:
Pobierz plik (rodonet prometriq 2018 11.pdf)rodonet prometriq 2018 11.pdf[ ]431 kB

Znajdziesz tutaj informacje, które były utworzone w ubiegłym roku i wcześniej

XXXVI Okręgowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych w Katowicach

Tutaj znajdą Państwo informacje z XXXVI Okręgowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, który odbył się 26 marca 2018 roku o godzinie 900 w obiekcie Hotel Forum w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 1A.