Do końca 2018 r. pielęgniarki i położne, które prowadzą prywatne praktyki mogą bezpłatnie skorzystać z aplikacji RODONET, która zawiera szereg dedykowanych szablonów, dostosowanych do specyfiki małych praktyk medycznych.
RODONET umożliwia realizację audytu RODO „krok po kroku”. Utworzone dokumenty mogą być przechowane w formie elektronicznej lub papierowej przez dowolny okres czasu, oczywiście pod warunkiem zachowania aktualności ich treści.
Aplikacja RODONET była prezentowana w Okręgowych Izbach Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu, Sieradzu, Elblągu, Białej Podlaskiej, Radomiu, Jeleniej Górze, Pile, Płocku i Gdańsku – wszędzie uzyskała bardzo wysoką ocenę.
Prometriq Akademia Zarządzania w Sopocie zaprasza zainteresowanych do rejestracji na stronie www.rodonet.pl. Informacje można także uzyskać pod numerem 698 101 878 lub adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie również zapraszamy do rejestracji na szkolenie, które odbędzie się w dniu 5.12.2018 r. o godz. 10:00 w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, ul. Francuska 16. Aby zgłosić chęć uczestnictwa należy uzupełnić formularz na na stronie http://prometriq.pl/rodo/, w miejsce numer i miejsce szkolenia proszę wpisać RODO 10 Katowice
Zapraszamy również do nadsyłania pytań związanych z RODO.

Nasi eksperci udzielą odpowiedzi, które zostaną zamieszczone na stronie www.rodonet.pl