Szanowni Delegaci,

W imieniu Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, serdecznie zapraszam na XXXVII Okręgowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, który odbędzie się 25 marca 2019 roku o godzinie 9:00 w obiekcie hotelowym Park Inn by Radisson w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 1A.

Zgodnie z Regulaminem Okręgowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych stanowiącym Załącznik nr 1 do Uchwały Nr 1/2013 XXIX Okręgowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach z dnia 22 marca 2013 roku w sprawie regulaminów organów Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, udział Delegatów w Zjeździe jest obowiązkowy.

W przypadku niemożności wzięcia udziału w Zjeździe, proszę pisemnie powiadomić Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Ze względów organizacyjnych proszę o wcześniejsze przybycie, celem odebrania mandatu. Rejestracja Delegatów rozpocznie się o godz. 8:00.

Przewodnicząca
Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych