Czwarta edycja przyznawania Statuetek „Diamentowy Czepek” 2019 została zakończona. Podczas uroczystych obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz Dnia Położnej w dniu 20 maja 2019 roku odznaczenia zostały wręczone ponad 240 Członkom Naszej Izby. Poniżej zamieszczamy wykaz osób wyróżnionych za upowszechnianie zasad etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie swoich obowiązków oraz działania na rzecz integrowania środowiska pielęgniarek i położnych.

Serdecznie gratulujemy odznaczonym!

Trzecia edycja przyznawania Statuetek „Diamentowy Czepek” 2018 została zakończona. Podczas uroczystych obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz Dnia Położnej w dniu 7 czerwca 2018 roku odznaczenia zostały wręczone ponad 270 Członkom Naszej Izby. Poniżej zamieszczamy wykaz osób wyróżnionych za upowszechnianie zasad etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie swoich obowiązków oraz działania na rzecz integrowania środowiska pielęgniarek i położnych.

Serdecznie gratulujemy odznaczonym!

Apel organizacji pacjentów, towarzystw lekarskich i medycznych samorządów zawodowych z dnia 26.06.2017 r., w sprawie poprawy finansowania ochrony zdrowia w Polsce.

Listy w eleganckiej formie trafią w najbliższych dniach do wszystkich najważniejszych osób w państwie: posłów i senatorów, do marszałków, przewodniczących partii politycznych, Prezydenta i Premiera RP, Ministra Zdrowia.