Zespół ds. pielęgniarstwa epidemiologicznego działający przy OIPiP w Katowicach serdecznie zaprasza pielęgniarki epidemiologiczne – specjalistów ds epidemiologii i/lub higieny i epidemiologii – na szkolenie pt.

Normy europejskie jako metoda do oceny skuteczności środków dezynfekcyjnych
w obszarze medycznym.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie OIPiP w Katowicach ul. Francuska 16 w dniu 29 marca 2019 r. o g. 12.00 w sali konferencyjnej.

Lista uczestników została zamknięta- brak wolnych miejsc!!

Serdecznie zapraszamy.

Pobierz plik (Zaproszenie PE.pdf)Zaproszenie PE.pdf[ ]69 kB

Zespół ds. Położnych serdecznie zaprasza na cykl szkoleń z zakresu wiedzy położniczej, ginekologicznej i neonatologicznej oraz dziedzin pokrewnych.

Szkolenia odbywać się będą co dwa miesiące (w drugi wtorek miesiąca) w Ośrodku Szkoleniowym w Łaziskach Górnych, ul. Wodna 10, wstęp dla położnych, członków OIPiP w Katowicach bezpłatny.

Czwarte z cyklu szkoleń odbędzie się się w dniu 09.04.2019 r. w godz. 14:00 - 16:30, szkolenie poprowadzi dr Tomasz Dembnicki "Metody diagnostyczne stosowane w medycynie perinatalnej".

Rejestracja możliwa tylko poprzez formularz elektroniczny dostępny tutaj: https://www.izbapiel.katowice.pl/aktualnosci-oipip/konferencje-i-spotkania-oipip/3017-cykl-szkolen-dla-poloznych-2

Zespół ds. pielęgniarstwa ratunkowego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza  do udziału w II Śląskiej Konferencji Pielęgniarstwa Ratunkowego.

Zaproszenie kierujemy do środowisk pielęgniarek systemu, dyspozytorów medycznych, ratowników medycznych i lekarzy oraz wszystkich zainteresowanych systemem ratownictwa medycznego.

Podczas jednodniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach naukowych. Konferencja zakończy się wręczeniem certyfikatów. W czasie konferencji odbędzie się wystawa firm medycznych.

Termin konferencji:  12 kwiecień 2019 r.

w godzinach 10:00 - 19:00 (część oficjalna)

Miejsce konferencji:   Szyb Bończyk,  Mysłowice ul. Ks. Norberta Bończyka 13

Dla członków Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach udział w konferencji jest bezpłatny.

Uwaga! 15 marca 2019 r. dostępne będzie oświadczenie upoważniające członków Izby do bezpłatnego uczestnictwa w konferencji.

Członkowie Izby, którzy dokonali wpłaty za udział w konferencji mogą ubiegać się o zwrot kosztów uczestnictwa po konferencji zgodnie z obowiązującym regulaminem udzielania pomocy w zakresie rozwijania kwalifikacji zawodowych pielęgniarek i położnych.

Dla pozostałych uczestników opłata konferencyjna wynosi: 270,60 zł brutto  (220,00 zł +podatek VAT 23%) płatna przy rejestracji.

Opłata konferencyjna obejmuje: koszty uczestnictwa, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiad, udział w uroczystej kolacji oraz bankiet mający na celu integracje środowiska ratownictwa medycznego.

Opłata konferencyjna nie obejmuje kosztów noclegu.

Opłatę konferencyjną należy dokonać na konto:

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

40-027 Katowice, ul. Francuska 16

ING Oddział Katowice  87 1050 1214 1000 0007 0006 0734

W tytule przelewu koniecznie należy podać imię i nazwisko uczestnika konferencji oraz nazwę  konferencji „II Śląska Konferencja Pielęgniarstwa Ratunkowego”.

Szczegółowy program konferencji ukaże się niebawem na stronie internetowej.

Lista uczestników zamknięta- brak wolnych miejsc.

Załączniki:
Pobierz plik (zał. 1a Oświadczenie do sfinansowania kosztów konferencji.pdf)zał. 1a Oświadczenie do sfinansowania kosztów konferencji.pdf[OŚWIADCZENIE dotyczące wniosku o sfinansowanie kosztów udziału biernego w krajowej lub międzynarodowej konferencji, sympozjum, zjeździe naukowym]57 kB

Zapraszam do udziału w VII Konferencji Naukowo – Szkoleniowej nt.„Trudności i wyzwania w leczeniu ran ostrych i przewlekłych”, która odbędzie się w dniu 22.03.2019 r. w godzinach 9:00 ÷ 14:30  w Domu Lekarza, przy ul. Grażyńskiego 49  w Katowicach.

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Uczestnicy otrzymają certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona. UWAGA !!! Brak wolnych miejsc !!! Lista osób zakwalifikowanych w załączniku.

Zespół ds. pielęgniarstwa operacyjnego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Pielęgniarek i Położnych

''GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO WE WSPÓŁCZESNYM PIELĘGNIARSTWIE OPERACYJNYM''

Termin: 6 października 2017 r., godz. 09.00-14.45

Miejsce Konferencji: Q Hotel Plus

Katowice, ul. Wojewódzka 12

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne!

Uczestnicy otrzymują certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona.

Lista uczestników Konferencji zamknięta

Załączniki:
Pobierz plik (Gin.i poł  -PROGRAM  konf.06 paźdz 2017 r.doc)Program konferencji[ ]50 kB