Szkolenie na temat „Bezpieczna podaż leków ” w dniu 31.03.2020 roku nie odbędzie się.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o zgłoszenie swojego  udziału do dnia 15.05.2020 r., numer telefonu kontaktowego :

32 25 91 679. Nowy termin szkolenia wyznaczono na dzień 19.05.2020 roku (wtorek).

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną wstrzymujemy zajęcia w ramach IV edycji Akademia Zarządzania w trybie natychmiastowym do odwołania. O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Prosimy o zrozumienie.

Informacja Zespołu ds. pielęgniarstwa onkologicznego

Zapraszam do udziału w szkoleniu

Szkolenie odbędzie się w dniu 31.03.2020 r. o godzinie 15:15 w  Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, ul. Francuska 16.

Temat wykładu „Bezpieczna podaż leków ” przedstawi mgr Maria Budnik–Szymoniuk.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o zgłoszenie swojego  udziału do dnia 25.03.2020 r., numer telefonu kontaktowego : 32 25 91 679.

Lista osób zakwalifikowanych będzie zamieszczona na stronie internetowej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Liczba miejsc ograniczona do 55 osób.

W związku z aktualnie panującą sytuacją epidemiologiczną w Polsce i mając na uwadze działania prewencyjne mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2

Szkolenie na temat  „Bezpieczna podaż leków” w dniu 31.03.2020 roku nie odbędzie się.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o zgłoszenie swojego  udziału do dnia 15.05.2020 r., numer telefonu kontaktowego :

32 25 91 679.   Nowy termin szkolenia wyznaczono na dzień 19.05.2020 roku (wtorek).

 

mgr piel. Iwona Woźniak
Przewodnicząca Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego działającego w ramach Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach
Specjalista pielęgniarstwa onkologicznego
Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego
Członek Sekcji Onkologii Klinicznej Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu edukacyjnym dla pielęgniarek i położnych z oddziałów pediatrycznych, rehabilitacyjnych, noworodkowych, ginekologiczno-położnicych, neonatologicznych, intensywnej terapii noworodka, chirurgii, ortopedii, neurologii, urologii, psychiatrii, pulmonologii, izby przyjęć itd. Temat szkolenia: NDT-Bobath czy metoda Vojty- która z metod rehabilitacji niemowląt jest lepsza?" "Czynnościowe zaburzenia pokarmowe u niemowląt", termin 21 maja 2020r w godz. 10.00-14.00 miejsce OIPIP ul. Francuska 16 III p. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ze względu na stan epidemii w Polsce szkolenie zostaje odwołane. O kolejnym terminie będziemy Państwa informować.

Załączniki:
Pobierz plik (karta Pelargos.odt)karta Pelargos.odt[ ]17 kB
Pobierz plik (zaproszenie Katowice.pdf)zaproszenie Katowice.pdf[ ]121 kB

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną informujemy, że konferencja została odwołana. O kolejnym terminie będziemy informować.

 

Zespół ds. pielęgniarstwa ratunkowego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w III Śląskiej Konferencji Pielęgniarstwa Ratunkowego.

Zaproszenie kierujemy do środowisk pielęgniarek systemu, dyspozytorów medycznych, ratowników medycznych, lekarzy oraz wszystkich zainteresowanych systemem ratownictwa medycznego.

Podczas jednodniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach naukowych i warsztatach. Konferencja zakończy się wręczeniem certyfikatów.

Termin konferencji:  24 kwiecień 2020 r.

w godzinach 10:00 - 19:00 (część oficjalna)

Miejsce konferencji:   Szyb Bończyk,  Mysłowice ul. Ks. Norberta Bończyka 13

 

Dla członków Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach udział w konferencji jest bezpłatny po wypełnieniu oświadczenia dotyczącego sfinansowania kosztów konferencji (oświadczenie dostępne pod ogłoszeniem w załączniku).

Dla pozostałych uczestników opłata konferencyjna wynosi: 332,10 zł brutto płatna przy rejestracji.

Opłata konferencyjna obejmuje: koszty uczestnictwa w konferencji, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiad, udział w uroczystej kolacji oraz bankiet mający na celu integracje środowiska ratownictwa medycznego. 

Opłata konferencyjna nie obejmuje kosztów noclegu.

Opłatę konferencyjną należy dokonać na konto:

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

40-027 Katowice, ul. Francuska 16

ING Oddział Katowice  87 1050 1214 1000 0007 0006 0734

W tytule przelewu koniecznie należy podać imię i nazwisko uczestnika konferencji oraz nazwę  konferencji „III Śląska Konferencja Pielęgniarstwa Ratunkowego”.

Szczegółowy program konferencji ukaże się w terminie późniejszym.                 

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA-BRAK WOLNYCH MIEJSC.                                                                                                                           

Załączniki:
Pobierz plik (ogłoszenie nt. konferencji.jpg)ogłoszenie nt. konferencji.jpg[ ]1039 kB

Szanowni Państwo,
zespół ds. pielęgniarstwa geriatrycznego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza  do udziału w konferencji V Śląska Konferencja Szkoleniowa Elektrokardiologia dla pielęgniarek i techników medycznych.
Konferencja odbędzie się 26 listopada 2019 r. w hotelu Park Inn by Radisson.

Więcej informacji o konferencji oraz formularz rejestracyjny na stronie https://ekardio.slask.pl/

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Uczestnicy otrzymają certyfikat. Liczba miejsc ograniczona.

 

Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Zespół ds pielęgniarstwa psychiatrycznego "Prawo w psychiatrii", która odbędzie się 11 października 2019r w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technicznym ul. Wojska Polskiego 8. Udział w konferencji jest bezpłatny liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń. Program zostanie zamieszczony w późniejszym terminie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu „Żywienia dojelitowego w warunkach domowych” dedykowanych pielęgniarkom zatrudnionym w Domach Pomocy Społecznej.

Szkolenia odbywać się będą w Domach Pomocy Społecznej na terenie województwa śląskiego, które wyrażą chęć przeszkolenia swoich pracowników z tematyki żywienia dojelitowego.
Tematyka szkolenia obejmuje:

1. Ocenę stanu odżywienia pacjenta
2. Wyjaśnienie czym jest żywienie medyczne
3. Żywienie dojelitowe w warunkach domowych – proces kwalifikacji pacjenta do poradni żywieniowej
4. Opiekę pielęgniarską nad pacjentem żywionym dojelitowo i zasady pielęgnacji różnych rodzajów zgłębników żywieniowych
5. Część warsztatowa

Zainteresowane szkoleniem DPSy prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół ds. pielęgniarstwa operacyjnego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Pielęgniarek i Położnych

''GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO WE WSPÓŁCZESNYM PIELĘGNIARSTWIE OPERACYJNYM''

Termin: 6 października 2017 r., godz. 09.00-14.45

Miejsce Konferencji: Q Hotel Plus

Katowice, ul. Wojewódzka 12

 Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne!

Uczestnicy otrzymują certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona.

 

 Lista uczestników Konferencji zamknięta

Załączniki:
Pobierz plik (Gin.i poł  -PROGRAM  konf.06 paźdz 2017 r.doc)Program konferencji[ ]50 kB