Szanowni Państwo,

Zespół ds. Położnych przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza na Konferencję Szkoleniową dla położnych pn. „Położna w życiu kobiety – część III”, która odbędzie się w dniach 16 -17.03.2018 r. w Hotelu Kotarz w Brennej.

Koszt całkowity uczestnictwa 300 zł/os.

Rejestracja elektroniczna na formularzu zgłoszeniowym do 31.01.2018 r., uiszczenie opłaty do 10.02.2018 r.

Rezygnacja ze zwrotem wpłaty do 15.02.2018 r.

Szanowni Państwo,

Zespół ds. pielęgniarstwa kardiologicznego przy ORPiP w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w IX Ogólnopolskiej Konferencji „PIELĘGNIARKA W KARDIOLOGII”.

Konferencja odbędzie się w dniach 16 listopada 2017 r. w godz. 09:00 - 15:00 w Q Hotel Plus w Katowicach, ul. Wojewódzka 12.

Rejestracja uczestników do 31.10.2017, dla członków OIPiP w Katowicach udział w konferencji jest bezpłatny, pozostali uczestnicy: 50 zł płatne na konto ORPiP.

Więcej informacji o konferencji w załączniku

Szanowni Państwo,

Zespół ds. Pielęgniarstwa Operacyjnego przy OIPiP w Katowicach oraz firma medyczna LOHMANN & RAUSCHER POLSKA sp. z o.o. zapraszają do udziału w warsztatach praktycznych dla pielęgniarek i położnych operacyjnych pt. "Jakość wyrobów medycznych w świetle obowiązujących wymagań prawnych".

Warsztaty odbędą się w dniu 14 listopada 2017 roku w godzinach 10:00 - 14:00 w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach ul Francuska 16, III piętro.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne

Więcej informacji w załączniku.

Szanowni Państwo,

Zespół ds. Położnych przy ORPiP w Katowicach serdecznie zaprasza położne na konferencję naukowo–szkoleniową „Wykorzystanie homeopatii i refleksologii w praktyce zawodowej położnej”.

Konferencja odbędzie się 10 listopada 2017 w godz. 10.00 -15.00 w sali konferencyjnej w Patio Park w Katowicach.

Rejestracja elektroniczna -formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej OIPiP w Katowicach. Konferencja jest bezpłatna. Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA!! Lista zamknięta !!! Prosimy nie przysyłać kart zgłoszenia.

Szanowni Państwo,

W dniu 6.10.2017 r. w Domu lekarza przy ul. Grażyńskiego 49 w Katowicach odbędzie się X Konferencja Naukowo – Szkoleniowa nt. „NOMED 2017”.

Konferencja jest zorganizowana pod patronatem Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy Zarządzie Oddziału w Katowicach, Zespołu Pielęgniarstwa Chirurgicznego i Transplantacyjnego Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy Zarządzie Oddziału w Katowicach, oraz Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego działającego w ramach Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Lista osób zakwalifikowanych na konferencję oraz program w załącznikach.

 

Szanowni Państwo,

Zespół ds. pielęgniarstwa psychiatrycznego zaprasza na konferencję "Zaburzenia seksualne".

Konferencja odbędzie się w dniu 10.10.2017 r. o godz. 10:00 w restauracji Club 99, ul. Bracka 16 Katowice.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 06.10.2017 r. na załączonej karcie zgłoszenia.

Program konferencji w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (karta zgłoszenia konferencja zaburzenia seksualne.doc)Karta zgłoszenia[ ]22 kB
Pobierz plik (konferencja program.pdf)konferencja program.pdf[ ]109 kB

„Standard bezpieczeństwa zdefiniowany w normie PN EN 13795 – właściwości i parametry wyrobów medycznych jednorazowego użytku.”

Szanowni Państwo,

Zespół ds. Pielęgniarstwa Operacyjnego działający przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach oraz firma medyczna LOHMANN & RAUSCHER POLSKA Sp.z o.o. serdecznie zapraszają do udziału w III module warsztatów praktycznych, które odbędą się w dniu  19 września 2017 roku w godzinach 10:00 -14:00 w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach przy ul. Francuskiej 16 (III piętro).

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.

Załączniki:
Pobierz plik (karta udzialu.doc)Karta udziału[ ]32 kB

W dniu 29.09.2017 roku w Domu Lekarza ul. Grażyńskiego 49 w Katowicach odbędzie się XV Konferencja naukowo-szkoleniową na temat "Żywienie enteralne i parenteralne".

Lista uczestników konferencji została zamknięta.

W przypadku pytań prosimy się kontaktować bezpośrednio z Przewodniczącą ds. pielęgniarstwa onkologicznego panią Iwoną Woźniak tel.603 111 952.

Program konferencji oraz lista zakwalifikowanych osób w załączonych plikach.

Zespół ds. pielęgniarstwa operacyjnego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Pielęgniarek i Położnych

''GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO WE WSPÓŁCZESNYM PIELĘGNIARSTWIE OPERACYJNYM''

Termin: 6 października 2017 r., godz. 09.00-14.45

Miejsce Konferencji: Q Hotel Plus

Katowice, ul. Wojewódzka 12

 Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne!

Uczestnicy otrzymują certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona.

 

 Lista uczestników Konferencji zamknięta

Załączniki:
Pobierz plik (Gin.i poł  -PROGRAM  konf.06 paźdz 2017 r.doc)Program konferencji[ ]50 kB

Konkurs

„Moja graficzna propozycja skali oceny bólu”

 

Opracowano wiele skal i kwestionariuszy służących określeniu nasilenia bólu, opierających się na ocenie chorego – są one tym samym narzędziami oceny subiektywnej. Skale i kwestionariusze stanowią narzędzia pomocnicze, służą ocenie nasilenia bólu, ale także pozwalają oceniać skuteczność leczenia, wpływ bólu na funkcjonowanie fizyczne i psychospołeczne pacjenta.

A może jest pomysł graficzny na zaprojektowanie własnej skali leczenia bólu, jaki  najchętniej zastosowałaby Pani/n  w  miejscu pracy.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie trzech nagród za zdobycie I, II, III miejsca będzie miało miejsce w dniu 6.10.2017 roku na X Ogólnokrajowej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej „NOMED 2017” w Domu Lekarza w Katowicach.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszę o przesłanie swojej  propozycji graficznej do dnia 28.04.2017 roku na adres:

Iwona Woźniak

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

Przewodnicząca Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego

Ul. Francuska 16

40-027 Katowice

lub  na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę o podanie adresu lub numeru telefonu w celu skontaktowania się z zwycięzcami konkursu.

 mgr piel. Iwona Woźniak

Przewodnicząca Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego działającego w ramach Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach