serdecznie zapraszamy na webinar Środki ochrony indywidualnej i wyroby medyczne w dobie pandemii Covid-19.

Szkolenie odbędzie się 15.07.2020r. (środa) o godz. 18:10. W trakcie szkolenia zostaną omówione: właściwe zabezpieczenie przed COVID-19, wskazania i wymagane normy dla środków ochrony indywidualnej i wyrobów medycznych, informacje przydatne w postępowaniach przetargowo-zakupowych.

Więcej informacji oraz rejestracja:

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną wstrzymujemy zajęcia w ramach IV edycji Akademia Zarządzania w trybie natychmiastowym do odwołania. O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Prosimy o zrozumienie.

Informacja Zespołu ds. pielęgniarstwa onkologicznego

Zapraszam do udziału w szkoleniu

Szkolenie odbędzie się w dniu 31.03.2020 r. o godzinie 15:15 w  Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, ul. Francuska 16.

Temat wykładu „Bezpieczna podaż leków ” przedstawi mgr Maria Budnik–Szymoniuk.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o zgłoszenie swojego  udziału do dnia 25.03.2020 r., numer telefonu kontaktowego : 32 25 91 679.

Lista osób zakwalifikowanych będzie zamieszczona na stronie internetowej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Liczba miejsc ograniczona do 55 osób.

W związku z aktualnie panującą sytuacją epidemiologiczną w Polsce i mając na uwadze działania prewencyjne mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2

Szkolenie na temat  „Bezpieczna podaż leków” w dniu 31.03.2020 roku nie odbędzie się.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o zgłoszenie swojego  udziału do dnia 15.05.2020 r., numer telefonu kontaktowego :

32 25 91 679.   Nowy termin szkolenia wyznaczono na dzień 19.05.2020 roku (wtorek).

Szkolenie na temat  „Bezpieczna podaż leków” w dniu 19.05.2020 roku nie odbędzie się.

Nowy termin szkolenia wyznaczono na dzień 24.11.2020 roku (wtorek).

mgr piel. Iwona Woźniak
Przewodnicząca Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego działającego w ramach Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach
Specjalista pielęgniarstwa onkologicznego
Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego
Członek Sekcji Onkologii Klinicznej Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu

Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Zespół ds pielęgniarstwa psychiatrycznego "Prawo w psychiatrii", która odbędzie się 11 października 2019r w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technicznym ul. Wojska Polskiego 8. Udział w konferencji jest bezpłatny liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń. Program zostanie zamieszczony w późniejszym terminie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu „Żywienia dojelitowego w warunkach domowych” dedykowanych pielęgniarkom zatrudnionym w Domach Pomocy Społecznej.

Szkolenia odbywać się będą w Domach Pomocy Społecznej na terenie województwa śląskiego, które wyrażą chęć przeszkolenia swoich pracowników z tematyki żywienia dojelitowego.
Tematyka szkolenia obejmuje:

1. Ocenę stanu odżywienia pacjenta
2. Wyjaśnienie czym jest żywienie medyczne
3. Żywienie dojelitowe w warunkach domowych – proces kwalifikacji pacjenta do poradni żywieniowej
4. Opiekę pielęgniarską nad pacjentem żywionym dojelitowo i zasady pielęgnacji różnych rodzajów zgłębników żywieniowych
5. Część warsztatowa

Zainteresowane szkoleniem DPSy prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół ds. pielęgniarstwa operacyjnego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Pielęgniarek i Położnych

''GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO WE WSPÓŁCZESNYM PIELĘGNIARSTWIE OPERACYJNYM''

Termin: 6 października 2017 r., godz. 09.00-14.45

Miejsce Konferencji: Q Hotel Plus

Katowice, ul. Wojewódzka 12

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne!

Uczestnicy otrzymują certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona.

Lista uczestników Konferencji zamknięta

Załączniki:
Pobierz plik (Gin.i poł  -PROGRAM  konf.06 paźdz 2017 r.doc)Program konferencji[ ]50 kB