„Standard bezpieczeństwa zdefiniowany w normie PN EN 13795 – właściwości i parametry wyrobów medycznych jednorazowego użytku.”

Szanowni Państwo,

Zespół ds. Pielęgniarstwa Operacyjnego działający przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach oraz firma medyczna LOHMANN & RAUSCHER POLSKA Sp.z o.o. serdecznie zapraszają do udziału w III module warsztatów praktycznych, które odbędą się w dniu  19 września 2017 roku w godzinach 10:00 -14:00 w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach przy ul. Francuskiej 16 (III piętro).

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.

Załączniki:
Pobierz plik (karta udzialu.doc)Karta udziału[ ]32 kB

W dniu 29.09.2017 roku w Domu Lekarza ul. Grażyńskiego 49 w Katowicach odbędzie się XV Konferencja naukowo-szkoleniową na temat "Żywienie enteralne i parenteralne".

Lista uczestników konferencji została zamknięta.

W przypadku pytań prosimy się kontaktować bezpośrednio z Przewodniczącą ds. pielęgniarstwa onkologicznego panią Iwoną Woźniak tel.603 111 952.

Program konferencji oraz lista zakwalifikowanych osób w załączonych plikach.

Szanowni Państwo,

Zespół ds. Położnych przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza na Konferencję Szkoleniową dla położnych pn. „Położna w życiu kobiety – część III”, która odbędzie się w dniach 16 -17.03.2018 r. w Hotelu Kotarz w Brennej.

Koszt całkowity uczestnictwa 300 zł/os. (nocleg, wyżywienie, opłata konferencyjna)

Rejestracja elektroniczna na formularzu zgłoszeniowym do 31.01.2018 r., uiszczenie opłaty do 10.02.2018 r.

Rezygnacja ze zwrotem wpłaty do 15.02.2018 r.

Załączniki:
Pobierz plik (karta udzialu.doc)Karta udziału[ ]32 kB
Pobierz plik (Nowy OpenDocument Dokument tekstowy (2).odt)Zaproszenie na konferencję[ ]51 kB

Zespół ds. Organizacji i Zarządzania w Pielęgniarstwie serdecznie zaprasza do udziału w III Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Kadra Zarządzająca jako ważny element w strukturach opieki zdrowotnej".

Konferencja odbędzie się w dniu 15.09.2017 r. o godz. 08:30 - 13:15 w Sali Wykładowej Oddziału Chorób Wewnętrznych i Chemioterapii Onkologicznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. A. Mielęckiego przy ul. Reymonta 8 (wejście od ulicy Dąbrowskiego 25) w Katowicach.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Zespół ds. pielęgniarstwa operacyjnego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Pielęgniarek i Położnych

''GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO WE WSPÓŁCZESNYM PIELĘGNIARSTWIE OPERACYJNYM''

Termin: 6 października 2017 r., godz. 09.00-14.45

Miejsce Konferencji: Q Hotel Plus

Katowice, ul. Wojewódzka 12

 Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne!

Uczestnicy otrzymują certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona.

 

 Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do dnia 22 września 2017 r.

Lista uczestników Konferencji zamknięta

Załączniki:
Pobierz plik (Gin.i poł  -PROGRAM  konf.06 paźdz 2017 r.doc)Program konferencji[ ]50 kB

Konkurs

„Moja graficzna propozycja skali oceny bólu”

 

Opracowano wiele skal i kwestionariuszy służących określeniu nasilenia bólu, opierających się na ocenie chorego – są one tym samym narzędziami oceny subiektywnej. Skale i kwestionariusze stanowią narzędzia pomocnicze, służą ocenie nasilenia bólu, ale także pozwalają oceniać skuteczność leczenia, wpływ bólu na funkcjonowanie fizyczne i psychospołeczne pacjenta.

A może jest pomysł graficzny na zaprojektowanie własnej skali leczenia bólu, jaki  najchętniej zastosowałaby Pani/n  w  miejscu pracy.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie trzech nagród za zdobycie I, II, III miejsca będzie miało miejsce w dniu 6.10.2017 roku na X Ogólnokrajowej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej „NOMED 2017” w Domu Lekarza w Katowicach.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszę o przesłanie swojej  propozycji graficznej do dnia 28.04.2017 roku na adres:

Iwona Woźniak

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

Przewodnicząca Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego

Ul. Francuska 16

40-027 Katowice

lub  na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę o podanie adresu lub numeru telefonu w celu skontaktowania się z zwycięzcami konkursu.

 mgr piel. Iwona Woźniak

Przewodnicząca Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego działającego w ramach Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach