Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na VI Konferencję Naukowo-Szkoleniową nt. " Trudności i wyzwania w leczeniu ran ostrych i przewlekłych".

Konferencja odbędzie się w dniu 06.04.2018 r. w Domu Lekarza przy ul. Grażyńskiego 49 w Katowicach. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o konferencji oraz karta zgłoszenia w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (VI Konferencja  Leczenie Ran.doc)VI Konferencja Leczenie Ran.doc[ ]37 kB

Szanowni Państwo,

Zespół ds. pielęgniarstwa onkologicznego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu „Diety przemysłowe jako wsparcie żywieniowe w chorobie”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 23.01.2018 r. o godzinie 15:15 w  Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, ul. Francuska 16.

Więcej informacji o szkoleniu w załączniku.

Uwaga!! Brak miejsc!! Lista zakwalifikowany osób na szkolenie w załączniku

Szanowni Państwo,

Zespół ds. opieki długoterminowej przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach oraz Śląski Związek Pracodawców Lewiatan serdecznie zapraszają na I Śląską Konferencję Opieki Długoterminowej pt. "Opieka długoterminowa, jej aspekt społeczny dla współczesnego i przyszłego społeczeństwa polskiego".

Konferencja odbędzie się 21.11.2017 r. w godz. 9.00 - 16.30 w Best Western Premier Hotel Forum, przy ul. Bytkowskiej 1a, 40 - 147 Katowice.

Z wielką przyjemnością gościć będziemy na niej znakomitych prelegentów, specjalistów opieki długoterminowej i zaproszonych gości.

Więcej informacji, agenda oraz rejestracja na stronie konferencji: 

http://konferencjaopiekidlugoterminowej.pl/

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szanowni Państwo,

Zespół ds. Pielęgniarstwa Epidemiologicznego, działający przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza Pielęgniarki i Położne Epidemiologiczne woj. śląskiego do udziału w IV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Pielęgniarek Epidemiologicznych Ziemi Śląskiej, która odbędzie się w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2017 r. w Hotelu Fero-Lux, ul. Szczyborg 62 w Korbielowie.

Więcej szczegółowych informacji na temat konferencji znajdziecie Państwo w załącznikach

Szanowni Państwo,

Zespół ds. Położnych przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza na Konferencję Szkoleniową dla położnych pn. „Położna w życiu kobiety – część III”, która odbędzie się w dniach 16 -17.03.2018 r. w Hotelu Kotarz w Brennej.

Koszt całkowity uczestnictwa 300 zł/os.

Rejestracja elektroniczna na formularzu zgłoszeniowym do 31.01.2018 r., uiszczenie opłaty do 10.02.2018 r.

Rezygnacja ze zwrotem wpłaty do 15.02.2018 r.

Zespół ds. pielęgniarstwa operacyjnego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Pielęgniarek i Położnych

''GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO WE WSPÓŁCZESNYM PIELĘGNIARSTWIE OPERACYJNYM''

Termin: 6 października 2017 r., godz. 09.00-14.45

Miejsce Konferencji: Q Hotel Plus

Katowice, ul. Wojewódzka 12

 Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne!

Uczestnicy otrzymują certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona.

 

 Lista uczestników Konferencji zamknięta

Załączniki:
Pobierz plik (Gin.i poł  -PROGRAM  konf.06 paźdz 2017 r.doc)Program konferencji[ ]50 kB