Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pt."Opieka nad pacjentem wymagającym żywienia przez dostęp zewnętrzny do przewodu pokarmowego". Szkolenie połączone jest z warsztatami nt."Opieka nad sztucznymi dostępami enteralnymi - ćwiczenia na fantomie".

Szkolenie odbędzie się w dniu 29.11.2018 r. o godzinie 13.00 w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, przy ul. Francuskiej 16.

Załączniki:
Pobierz plik (karta zgłoszenia uczestnictwa.doc)karta zgłoszenia uczestnictwa.doc[ ]39 kB

Szanowni Państwo,

zespół ds. pielęgniarstwa geriatrycznego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza  do udziału w konferencji IV Śląska Konferencja Szkoleniowa Elektrokardiologia dla pielęgniarek i techników medycznych. Konferencja odbędzie się 15 listopada 2018 r. w  hotelu Park Inn by Radisson.

Więcej informacji o konferencji oraz formularz rejestracyjny na stronie https://ekardio.slask.pl/program2018/iv-slaska-konferencja-szkoleniowa-elektrokardiologia-dla-pielegniarek-i-technikow-medycznych/

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Uczestnicy otrzymają certyfikat. Liczba miejsc ograniczona.

Szanowni Państwo,

Zespół ds. Pielęgniarstwa Epidemiologicznego działający przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach zaprasza Pielęgniarki i Położne Epidemiologiczne woj. śląskiego do udziału w V Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Pielęgniarek Epidemiologicznych Ziemi Śląskiej, organizowanej pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych.

Konferencja odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2018 r., Hotel Fero-Lux, ul. Szczyrbok 62 w Korbielowie. Potwierdzenie zgłoszenia na formularzu zgłoszeniowym proszę przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (liczba miejsc ograniczona).
Opłata konferencyjna wynosi:
 100 zł. dla członków OIPiP w Katowicach
 200 zł dla członków OIPiP w Bielsku Białej i Częstochowie
Informacja dotycząca dokonania opłaty konferencyjnej zostanie przesłana zwrotnie na podany w zgłoszeniu adres e-mail, po zarejestrowaniu uczestnika.

Zaproszenie, program konferencji oraz karta zgłoszenie w załącznikach.

Uprzejmie informujemy, że lista uczestników konferencji została zamknięta.

Załączniki:
Pobierz plik (Zaproszenie piel. Korbielów.pdf)Zaproszenie piel. Korbielów.pdf[ ]134 kB

Szanowni Państwo,

Zespół ds. pielęgniarstwa kardiologicznego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza  do udziału w X INAUGURACYJNEJ Ogólnopolskiej Konferencji  „PIELĘGNIARKA W Kardiologii”

Termin konferencji: 26.11.2018 godz.9.00-15.00

Miejsce:Q Hotel Plus, Katowice, ul. Wojewódzka 12  

Rejestracja uczestników 22.10.2018 – 10.11.2018

Dla członków OIPiP w Katowicach udział w konferencji jest bezpłatny, pozostali uczestnicy: 50 zł płatne na konto ORPiP 87 1050 1214 1000 0007 0006 0734 ING Oddział Katowice

Zgłoszenia proszę przesyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc ograniczona.

Uprzejmie informujemy, że lista uczestników konferencji została zamknięta.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do udziału w Konferencji Naukowo – Szkoleniowej nt. „Akademia Leczenia Odleżyn”, która odbędzie się w dniu 24.11.2018 r. (sobota) w godzinach 9:00 ÷ 14:00  w Domu Lekarza, przy ul. Grażyńskiego 49  w Katowicach.

Konferencja jest organizowana przez  Zespół ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego działającego w ramach Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach pod Patronatem Honorowym Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Patronatem Medialnym Magazynu Pielęgniarki i Położnej.

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Uczestnicy otrzymają certyfikat. Liczba miejsc ograniczona.

Szanowni Państwo,

Zespół ds. Położnych serdecznie zaprasza na cykl szkoleń z zakresu wiedzy położniczej, ginekologicznej i neonatologicznej oraz dziedzin pokrewnych.

Szkolenia odbywać się będą co dwa miesiące (w drugi wtorek miesiąca) w Ośrodku Szkoleniowym w Łaziskach Górnych, ul. Wodna 10, wstęp dla położnych, członków OIPiP w Katowicach bezpłatny.

Drugie z cyklu szkoleń odbędzie się się w dniu 11.12.2018 r. w godz. 15:30 - 18:00, szkolenie poprowadzi dr hab. n. med. Krzysztof Nowosielski "Seksualność kobiety w okresie klimakterium".

Rejestracja możliwa tylko poprzez formularz elektroniczny dostępny tutaj: https://www.izbapiel.katowice.pl/aktualnosci-oipip/konferencje-i-spotkania-oipip/2881-szkolenie-dla-poloznych

Szanowni Państwo,

Zespół ds. pielęgniarstwa onkologicznego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu „Samobójstwa problem społeczny”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 29.01.2019 r. o godzinie 15:15 w  Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, ul. Francuska 16.

Temat wykładu „Samobójstwa problem społeczny” przedstawi Prof. dr hab. n. med. Irena Krupka–Matuszczyk z Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o zgłoszenie swojego  udziału do dnia 14.12.2018 r., pod numer telefonu 603 111 952. Liczba miejsc ograniczona do 55 osób.

 

mgr piel. Iwona Woźniak

Przewodnicząca Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego działającego w ramach Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach

Specjalista pielęgniarstwa onkologicznego

Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego

Członek Sekcji  Onkologii Klinicznej  Polskiego Towarzystwa  Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu

Szanowni państwo,

Serdecznie zapraszamy na X Ogólnopolską Konferencję  naukowo- szkoleniową pt.: „Lekarz, pielęgniarka, fizjoterapeuta - partnerzy w działaniu”.
Konferencja odbędzie się 16 listopad 2018 (piątek) w SP ZOZ "Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul. Śniadeckiego 1 Tarnowskie Góry

Więcej informacji o konferencji na stronie http://www.repty.pl/konferencja

Rejestracja na konferencję na stronie http://www.repty.pl/konferencja-gcr-repty,61 (zgłoszenia płatne)

lub przesłać wypełniony formularz z załącznika na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zgłoszenia bezpłatne dla pielęgniarek i położnych członków OIPiP w Katowicach)

Szanowni Państwo,

Zespół ds Pielęgniarstwa Operacyjnego przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza Pielęgniarki i położne operacyjne oraz osoby zainteresowane do udziału w warsztatach ,które odbędą się w dniu 23 maja 2018 roku godzinach 10:00 - 14:00 w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach ul Francuska 16 w sali wykładowej na III piętrze.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Uczestnicy otrzymują certyfikat. Liczba miejsc - 45

Zgłoszenia do uczestnictwa należy dokonać przez wypełnienie zgłoszenia i nadesłanie do dnia 18 maja 2018 roku. na adres mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje pod nr tel. 604 577 398

mgr piel Danuta Siemiątkowska

specjalista pielęgniarstwa operacyjnego

Przewodnicząca Zespołu ds pielęgniarstwa operacyjnego przy OIPiP w Katowicach

 

Zespół ds. pielęgniarstwa operacyjnego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Pielęgniarek i Położnych

''GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO WE WSPÓŁCZESNYM PIELĘGNIARSTWIE OPERACYJNYM''

Termin: 6 października 2017 r., godz. 09.00-14.45

Miejsce Konferencji: Q Hotel Plus

Katowice, ul. Wojewódzka 12

 Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne!

Uczestnicy otrzymują certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona.

 

 Lista uczestników Konferencji zamknięta

Załączniki:
Pobierz plik (Gin.i poł  -PROGRAM  konf.06 paźdz 2017 r.doc)Program konferencji[ ]50 kB