Szkolenie na temat "Bezpieczna podaż leków" w dniu 24.11.2020 r.,nie odbędzie się.

Nowy termin szkolenia zostanie  wyznaczony w przyszłym roku.

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Szkoleniowa nt:"Trudności i wyzwania w leczeniu ran ostrych i przewlekłych" w dniu 20.11.2020 r., nie odbędzie się.

Nowy termin konferencji  zostanie  wyznaczony w przyszłym roku.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną wstrzymujemy zajęcia w ramach IV edycji Akademia Zarządzania w trybie natychmiastowym do odwołania. O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Prosimy o zrozumienie.

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu „Żywienia dojelitowego w warunkach domowych” dedykowanych pielęgniarkom zatrudnionym w Domach Pomocy Społecznej.

Szkolenia odbywać się będą w Domach Pomocy Społecznej na terenie województwa śląskiego, które wyrażą chęć przeszkolenia swoich pracowników z tematyki żywienia dojelitowego.
Tematyka szkolenia obejmuje:

1. Ocenę stanu odżywienia pacjenta
2. Wyjaśnienie czym jest żywienie medyczne
3. Żywienie dojelitowe w warunkach domowych – proces kwalifikacji pacjenta do poradni żywieniowej
4. Opiekę pielęgniarską nad pacjentem żywionym dojelitowo i zasady pielęgnacji różnych rodzajów zgłębników żywieniowych
5. Część warsztatowa

Zainteresowane szkoleniem DPSy prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.