">

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie oraz T.U. Inter Polska serdecznie zapraszają do udziału w konferencji organizowanej pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z cyklu Prawo a Medycyna " Zdarzenia niepożądane w pielęgniarstwie i położnictwie, prawa pacjenta" która odbędzie się 30 września 2019r w Ośrodku Kształcenia OIPIP w Łaziskach Górnych ul. Wodna 15.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji pod nr tel. 32 209 04 15 wew.14

Znalezione obrazy dla zapytania oipip katowice