Zespół ds. pielęgniarstwa ratunkowego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w III Śląskiej Konferencji Pielęgniarstwa Ratunkowego.

Zaproszenie kierujemy do środowisk pielęgniarek systemu, dyspozytorów medycznych, ratowników medycznych, lekarzy oraz wszystkich zainteresowanych systemem ratownictwa medycznego.

Podczas jednodniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach naukowych i warsztatach. Konferencja zakończy się wręczeniem certyfikatów.

Termin konferencji:  24 kwiecień 2020 r.

w godzinach 10:00 - 19:00 (część oficjalna)

Miejsce konferencji:   Szyb Bończyk,  Mysłowice ul. Ks. Norberta Bończyka 13

Dla członków Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach udział w konferencji jest bezpłatny po wypełnieniu oświadczenia dotyczącego sfinansowania kosztów konferencji (oświadczenie dostępne pod ogłoszeniem w załączniku).

Dla pozostałych uczestników opłata konferencyjna wynosi: 332,10 zł brutto płatna przy rejestracji.

Opłata konferencyjna obejmuje: koszty uczestnictwa w konferencji, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiad, udział w uroczystej kolacji oraz bankiet mający na celu integracje środowiska ratownictwa medycznego.

Opłata konferencyjna nie obejmuje kosztów noclegu.

Opłatę konferencyjną należy dokonać na konto:

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

40-027 Katowice, ul. Francuska 16

ING Oddział Katowice  87 1050 1214 1000 0007 0006 0734

W tytule przelewu koniecznie należy podać imię i nazwisko uczestnika konferencji oraz nazwę  konferencji „III Śląska Konferencja Pielęgniarstwa Ratunkowego”.

Szczegółowy program konferencji ukaże się w terminie późniejszym.