Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach zaprasza do udziału w  Sesji dla pielęgniarek w ramach XI Międzynarodowego Sympozjum ”Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki” w dniu 2 marca 2019 roku w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Koszt udziału w Sympozjum w części Sesji dla pielęgniarek, dla członków OIPiP w Katowicach  wynosi: 100 zł i zostanie pokryty przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.
Dla pozostałych uczestników koszt wynosi 120 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące Sympozjum: https://cornea2019.icongress.pl/

Szanowni Państwo,

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz pracowników ochrony zdrowia na szkolenie, które odbędzie się dnia 26.02.2019 r. (wtorek) o godzinie 13.00 w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego Personelu Medycznego przy SP ZOZ Szpitalu Wielospecjalistycznym, ul. Chełmońskiego 28 w Jaworznie.

Program zebrania naukowo-szkoleniowego: - dr Sławomir Parzyński

- Przewlekły nieżyt nosa i ujemne wyniki testów skórnych, czy to może być jednak alergia?

- Nie Hdl, nowy parametr w lipidogramie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie https://szpital.jaw.pl/5574-2/

Szanowni Państwo,

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu organizuje konferencję dla pielęgniarek i położnych pt. "Wyzwania XXI wieku w pielęgniarstwie nefrologicznym”. Konferencja odbędzie się w dniu 12.04.2019r. w godz. 09.30-14.30 w Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu.

Więcej informacji o konferencji oraz karta zgłoszenia w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (informacja i karta zgłoszenia.doc)informacja i karta zgłoszenia.doc[ ]35 kB

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na konferencję "Akademia Leczenia Ran", która odbędzie się w hotelu Focus przy ul. Armii Krajowej w Chorzowie w dniu 23.03.2019r.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji o konferencji w załącznikach.

Załączniki:
Pobierz plik (zaproszenie ALR Chorzów.pdf)zaproszenie ALR Chorzów.pdf[ ]423 kB

W dniach 7-8 stycznia 2019 r. w Warszawie odbyła się I KRAJOWA KONFERENCJA PIELĘGNIARSKIEJ KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ „Nowe wyzwania pielęgniarstwa w 2019”. Ponad 450 uczestników miało możliwość spotkania się w gronie kadry zarządzającej, wymienienia się doświadczeniem i dowiedzenia się, jakie wyzwania stoją przed liderami w obliczu budowania systemu wrażliwego na zmiany otoczenia.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie “Prawo pracy w podmiotach leczniczych w 2019 roku – fundamentalne zmiany przepisów w praktyce”.

Szkolenie poprowadzi Pan Piotr Ciborski, odbędzie się w dniach 13-15 marca 2019r. w Zakopanym w Hotelu Logos*** oraz 20-22 marca 2019r. w Kołobrzegu w hotelu Olymp 3***. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy w załącznikach.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIX Ogólnopolskiej i IX im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Zaburzenia poznawcze u osób starszych wyzwaniem dla zespołu terapeutycznego”, która odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2019 roku, w siedzibie Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, przy ul. Wojska Polskiego 51.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na VIII i IX edycję szkolenia praktyczny kurs ekg dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, który odbędzie się 11 marca w Poznaniu w Centrum Konferencyjnym KOCHTEX, ul. Towarowa 35 (Biurowiec DELTA) oraz 07 października w Warszawie w Golden Floor Plaza Aleje Jerozolimskie 123a.

Więcej informacji o konferencji oraz możliwość rejestracji na stronie https://www.instytutpwn.pl/konferencja/ekg/

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Szkolenie Położniczo-Neonatologiczno-Pediatryczne, które odbędzie się w dniach 28.02-3.03.2019r. w Polanicy-Zdroju.

Więcej informacji o szkoleniu w załącznikach oraz na stronie: https://pce.com.pl/?page_id=185&event_id=180

Oferta dla Członków Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych - przy zgłoszeniu pięciu uczestników na Szkolenie jeden Członek ORPiP (jako szósta zgłoszona osoba) płaci 50% ceny.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej NEONATUS 2019, która odbędzie się w dniach 10-11 października 2019r. w Hotelu Airport**** w Warszawie.
NEONATUS to cykl konferencji poświęcony klinicznie użytecznej tematyce opieki nad noworodkiem adresowany do neonatologów, pediatrów, anestezjologów i chirurgów dziecięcych z mocnym akcentem na promocje postępowań klinicznych wspartych jednoznacznymi dowodami medycznymi. Spotkania mają stałe sesje tematyczne: Edukacja podyplomowa, Nowości, Leczenie/diagnostyka: skuteczne vs. nieskuteczne, Wieloośrodkowe badania kliniczne, Doniesienia własne, Warsztaty praktyczne.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie internetowej: www.neonatus.org

Do zobaczenia w Warszawie,
Dr hab. Jan Mazela, prof. UM
Prof. Janusz Gadzinowski