Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji nt. „Potrzeby i możliwości kształcenia oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych pielęgniarek i położnych w Polsce i w Europie".

Konferencja odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Wyższej Szkoły Medycznej w Legnicy, ul. Powstańców Śląskich 3.

Więcej informacji na stronie http://wsmlegnica.pl/index.php/pl/o-uczelni/konferencje/43-o-uczelni/konferencje/500-potrzeby-i-mozliwosci-ksztalcenia-piel-i-pol

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie zapraszamy w imieniu całego Zarządu Oddziału Śląskiego na tegoroczną XX Jubileuszową Śląską Konferencję PTPAiIO Oddziału Śląskiego, która odbędzie się w pięknym Złotym Potoku położonym na terenie malowniczej Jury!
Przygotowaliśmy do wyboru dwa warianty uczestnictwa. Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załącznikach.
Termin naszej konferencji to 24-27 maja 2018 roku.

Szanowni Państwo,

Już po raz trzeci w dniach 16 i 17 marca 2018 roku Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa we współpracy z
Instytutem Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera z Łodzi organizują Ogólnopolską Konferencję Medycyny Pracy, która odbędzie się w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

Szanowni Państwo,

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach zaprasza do udziału w Sesji dla pielęgniarek w ramach X Jubileuszowego Międzynarodowego Sympozjum ”Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki” w dniu 03-03-2018 roku w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Sesja dla Pielęgniarek będzie podzielona na dwie części:

  • I dotyczy Pielęgniarstwa Okulistycznego
  • II dotyczy Problemów Pielęgniarstwa.
    Załączniki:
    Pobierz plik (Wniosek o refundacja.pdf)Wniosek o refundacja.pdf[ ]390 kB

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej  SED oraz Zespół ds. pielęgniarstwa diabetologicznego serdecznie zapraszają na konferencję naukową "Dobra opieka szansą na dłuższe życie z cukrzycą".

Konferencja odbędzie się 24.03.2018 roku w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym INNOWACJA w Zabrzu przy ul. Jagiellońskiej 38A.

Więcej informacji o konferencji w załączniku oraz na stronie http://konferencjased.pl/.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Info na stronę OIPIP.doc)Info na stronę OIPIP.doc[ ]266 kB

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na II Małopolską konferencję dla pielęgniarek „Wielowymiarowość współczesnego pielęgniarstwa” organizowaną przez Małopolską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Krakowie przy wsparciu organizacyjnym Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Konferencja odbędzie się w terminie 13-14 kwietnia 2018 r. w Bochni.

W załączniku szczegółowe informacje o konferencji.    

Załączniki:
Pobierz plik (konferencja-pielegniarki_-_2018.pdf)konferencja-pielegniarki_-_2018.pdf[ ]211 kB

Szanowni Państwo,

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Ewa Dmoch-Gajzlerska i PZWL Wydawnictwo Lekarskie mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję  „Położna w świecie nauki i praktyki”, która odbędzie się 23-24 marca 2018 r. w Warszawie.

Podczas spotkania wspólnie z ekspertami, poruszymy różne zagadnienia dotyczące położnictwa w tym m.in. postępowania w krwotokach położniczych, opieki neonatologicznej ze szczególnym uwzględnieniem noworodków o niskiej masie urodzeniowej, jego pielęgnacji a także sposobów odżywiania i znaczenia odpowiedniej ilości wody w naszym organizmie. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na te tematy i dokonanie (a może nie?) rewizji dotychczasowych poglądów.

Zapisy i rejestracja za pośrednictwem strony wydarzenia  http://i.pzwl.pl/PSNIP/

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Konferencji Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych pt. "NEONURSING-2018".

Termin: 13-14 kwietnia 2018.
Miejsce: Hotelu Borowiecki w Łodzi  ul. Kasprzaka 7/9

Konferencja ma charakter ogólnopolski i skierowana jest do pielęgniarek i położnych pracujących na oddziałach neonatologicznych i OIOM-ach.

Szczegółowe informacje, w tym ramowy program oraz formularz rejestracji są dostępne na stronie www.ptpipn.eu w zakładce poświęconej Konferencjom

Będziemy zobowiązani za przekazanie informacji o Konferencji innym potencjalne zainteresowanym uczestnikom.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z organizatorem logistycznym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 695 271 227.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Neonursing2018.jpg)Neonursing2018.jpg[ ]92 kB
Pobierz plik (II Konferencja PTPiPN 2018..JPG)II Konferencja PTPiPN 2018..JPG[ ]1078 kB

Szanowni Państwo,
 
serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu skierowanym do Pań Położnych, szkolenie odbędzie się dnia 11.01.2018 roku (czwartek) w Hotelu NOVOTEL Centrum w Warszawie. 

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, jednak wymaga wcześniejszego zarejestrowania zgłoszenia na stronie : http://grupamedica.pl/x-jubileuszowe-young-women-sposob-na-zdrowie-kobiety-sposob-na-zdrowie-dziewczynki-12-13-01-2018-warszawa/

Ilość miejsc ograniczona
W załączniku szczegółowy program szkolenia

Szanowni Państwo,

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza na bezpłatne, jednodniowe „Szkolenie z zakresu prewencji i leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii". Szczegółowy regulamin udziału oraz formularze rekrutacyjne dostępne są na stronie http://clo.com.pl/projekty-unijne/

Szanowni Państwo,

International Federation of Infection Control (IFIC) oraz Polskie Towarzystwo Zakażeń Szpitalnych serdecznie zapraszają do udziału w XVIII Międzynarodowej Konferencji Poświęconej kontroli zakażeń szpitalnych oraz nadzorowi nad lekoopornością drobnoustrojów.

Konferencja odbędzie w dniach 25-27 kwietnia 2018 r. w Krakowie

Więcej informacji na stronie internetowej konferencji http://www.pl.ific2018.com/ oraz w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (20171207134217.pdf)20171207134217.pdf[ ]63 kB