Szanowni Państwo, 

serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się w Katowicach  1 lutego 2020 (sobota) hotel Park Inn by Radisson ul. Bytkowska 1a,  w godzinach od 10.00 do 15.00

Podczas szkolenia odbędą się również warsztaty: Atopowe zapalenie skóry – (Emolium), MEDELA – wypożyczenie laktatora SYMPHONY, NATALIS – żel położniczy.

Szczegóły znajdą Państwo w załączonym programie

Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.akademiapoloznej.pl

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szanowni Państwo,

Zakład Higieny, Epidemiologii i Ergonomii oraz Zakład Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej EDUKATOR ZDROWIA – zawód przyszłości odbywającej się 19.03.2020 r. w Centrum Dydaktyczno-Naukowym Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie https://www.umb.edu.pl/edukatorzdrowia

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na  III Wrocławskie Sympozjum Pielęgniarek Operacyjnych i Anestezjologicznych „Razem dla bezpieczeństwa pacjenta”. Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 24-25 kwietnia 2020 r.

Tegoroczne Sympozjum poświęcone jest przedstawieniu najnowszych metod stosowanych w chirurgii minimalnie inwazyjnej oraz ukazaniu współpracy zespołu chirurgicznego z zespołem anestezjologicznym w działaniu dla dobra pacjenta. Tematyka Sympozjum obejmować będzie zagadnienia z zakresu chirurgii minimalnie inwazyjnej, chirurgii ogólnej, onkologicznej, urologii, ginekologii, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, ortopedii oraz kardiochirurgii.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie https://wspo.pl/https://wspo.pl/

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na II Wrocławski Kongres Leczenia Nerkozastępczego. Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 13-14 marca 2020 r.

W dniu 13 marca 2020 r. przeprowadzona zostanie część wykładowa Kongresu, natomiast 14 marca 2020 r. będą miały miejsce warsztaty z zakresu dostępów naczyniowych do dializ prowadzone przez wybitnych specjalistów w tej dziedzinie

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie http://wkpn.pl/

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji dydaktycznej „Nowe wyzwania w opiece nad dzieckiem”.

Konferencja odbędzie się w sobotę 29 lutego 2020 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków

Więcej informacji o konferencja na stronie https://www.kontrowersjewpediatrii.pl/ oraz w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Konferencja dla pielegniarek_ulotka.pdf)Konferencja dla pielegniarek_ulotka.pdf[ ]1809 kB

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję "Zmniejszenie ryzyka zawodowego w pracy pielęgniarek i położnych w podmiotach leczniczych".

Konferencja odbędzie się w dniu 19 lutego 2020 r. w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ul. Księcia Trojdena 2a, Warszawa.

Wiodące tematy konferencji:

-   pielęgniarka, położna - zawody o podwyższonym ryzyku

-   bezpieczeństwo i ochrona zdrowia pielęgniarek i położnych

-   czas pracy propozycje rozwiązań systemowych w zakresie ochrony zdrowia pielęgniarek i położnych.

Więcej informacji o konferencji w załącznikach.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na konferencję "Akademia Leczenia Ran", która odbędzie się w Zakładzie Górniczym "Janina" przy ul. Górniczej 23 w Libiążu w dniu 18.01.2020 r.

Ilość miejsc ograniczona, w celu zarejestrowania uczestnictwa prosimy o kontakt z p. Anną Kubarek pod numerem tel. 501 176 009 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15.01.2020 r.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Zarządzanie stresem zawodowym”, które odbędzie się w dniach 13-15.03.2020 w Szczyrku.
Szkolenie będzie miało charakter wykładowo-warsztatowy.
Do udziału w szkoleniu zapraszamy pielęgniarki i położne pragnące poszerzyć swoje kompetencje zawodowe o wiedzę z zakresu teorii stresu oraz technik radzenia sobie z nim w życiu zawodowym, jednocześnie chcące wykorzystać nabyte umiejętności w pracy z pacjentami.

Więcej informacji o szkoleniu w załączniku

Załączniki:
Pobierz plik (Zarządzanie stresem zawodowym.pdf)Zarządzanie stresem zawodowym.pdf[ ]229 kB

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkie położne i pielęgniarki do udziału w szkoleniu e-learning Zaburzenia emocjonalne kobiet w okresie okołoporodowym.

Z przedstawionych przez Ministerstwo Zdrowia danych statystycznych wynika, że na depresję poporodową choruje, aż co 10. kobieta. Monitorowanie zaburzeń nastroju u matki jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania zaburzeniom psychicznym i zachowania u dzieci. Dlatego w standardzie organizacyjnym opieki okołoporodowej zaproponowano, aby rozpoznanie ryzyka depresji miało miejsce w I i III trymestrze ciąży oraz miesiąc po porodzie, w trakcie wizyty patronażowej.

Załączniki:
Pobierz plik (Depresja_w_okresie_okoloporodowym.pdf)Depresja_w_okresie_okoloporodowym.pdf[ ]686 kB

Szanowi Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych, która odbędzie się w Częstochowie w dniach 16-18 stycznia 2020 roku. Tematem przewodnim konferencji będą słowa Świętego Jana Pawła II: Nie lękajcie się prawdy.  

Szczegółowe informacje o konferencji publikowane są na stronie:  https://www.2020.hospicjum-konferencja.pl/

Warunkiem udziału w konferencji jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez przesłanie formularza na stronie https://www.2020.hospicjum-konferencja.pl/rejestracja-uczestnictwa/ lub Karty zgłoszenia uczestnictwa oraz uiszczenie opłaty konferencyjnej zgodnie z wybranym pakietem nie później niż 7 dni od dnia rejestracji.