Szanowni Państwo,

Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku organizuje  8-9 września 2017 roku III Ogólnopolską Konferencję Onkologiczno-Paliatywną "Opieka zintegrowana-hospicyjne drogowskazy". W ramach konferencji poruszane będą aspekty interdyscyplinarnej opieki nad osobami u kresu życia, jak również zagadnienia związane z pomocą psychologiczną, duchową i socjalną. Swoimi doświadczeniami i refleksjami podzielą się również wykładowcy spoza Polski.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w konferencji. Informacje szczegółowe oraz dotyczące rejestracji znajdują się na stronie: http://www.konferencja-dutkiewicza.pl/

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w VIII  Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowo- Naukowej dla Pielęgniarek i Położnych „JESIENNE SPOTKANIA PEDIATRYCZNE”, która odbędzie się 13 października 2017 r. w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Szczegóły dotyczące konferencji w załącznikach.

Szanowni Państwo,

Narodowy Fundusz Zdrowia jest autorem akcji edukacyjnej dotyczącej karmienia piersią pod hasłem „Mamo! Chcę być karmione piersią”. Celem akcji jest podniesienie świadomości kobiet w ciąży oraz pracowników ochrony zdrowia na temat karmienia piersią.

W ramach akcji zostały przygotowane szkolenia e-learningowe „O karmieniu piersią – dla mam’, „O karmieniu piersią - szkolenie dla personelu medycznego”.  

Bardzo zależy nam na szerokim wypromowaniu opublikowanych szkoleń, zwłaszcza wśród pielęgniarek i położnych.

W załączeniu przedstawiamy list z prośbą o wsparcie w promocji szkoleń wysłany przez Zastępcę Prezesa NFZ ds. Finansowych -  Pana Macieja Miłkowskiego do Prezesa Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych -  Pani Zofii  Małas.

Dodatkowe informacje  na stronie Akademii NFZ http://akademia.nfz.gov.pl/