Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learning: - Specjalistyczne żywienie medyczne w chorobach onkologicznych; - Specjalistyczne żywienie medyczne w okresie okołooperacyjnym; - Specjalistyczne żywienie medyczne w chorobach neurologicznych

Szkolenia zostały wpisane do rejestru kursów dokształcających.

Więcej informacji w serwisie www.edukacjapacjenta.pl

Szanowni Państwo,

Fundacja Puls-Med BLISKO CIEBIE zaprasza na III Rybnicką Konferencję Medyczną „Wielokierunkowość w specjalistycznej opiece paliatywnej". Konferencja odbędzie się dnia 25 kwietnia, godz. 9:00 - 15:00 w Restauracji Europa, Rybnik, ul. Żołędziowa 100. Gościem specjalnym będzie Jan Mela, podróżnik, społecznik, założyciel fundacji POZA HORYZONTY.

Więcej o konferencji i zapisy online http://fundacja-pulsmed.pl/wydarzenia/iii-rybnicka-konferencja-medyczna, liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji https://www.facebook.com/fundacjapulsmedbliskociebie/

Udział w konferencji jest bezpłatny. Na miejscu kupisz cegiełki oraz płytę CD „Każdy dzień jest początkiem”.

Cały dochód przeznaczymy na budowę hospicjum stacjonarnego w Rybniku.

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w V Konferencji Naukowej Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC, która odbędzie się w dniach 25 ̶ 26 października 2019 roku w Gdańsku pod patronatem Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje na stronie: www.konferencja-dutkiewicza.pl

Załączniki:
Pobierz plik (zaproszenie Dutkiewicz.pdf)zaproszenie Dutkiewicz.pdf[ ]630 kB
Pobierz plik (program2019.pdf)program2019.pdf[ ]669 kB

Szanowni Państwo,

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich organizuje bezpłatne, jednodniowe „Szkolenie z zakresu prewencji i leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii" dla pielęgniarek zatrudnionych w POZ, opiece długoterminowej czy zakładach opiekuńczo-leczniczych  na terenie podregionu sosnowieckiego (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, powiat będziński i zawierciański) oraz podregionu katowickiego (Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Mysłowice).

Szkolenie ma charakter wykładów połączonych z warsztatami przeprowadzonymi na terenie naszej placówki i jest całkowicie bezpłatne.

Szczegóły i terminy szkoleń w załączonym zaproszeniu.
Organizator zastrzega,  iż  realizacja szkolenia we wszystkich podanych w zaproszeniu terminach będzie uzależniona od liczby i kolejności zgłoszeń  (wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc).

Szanowni Państwo!

Szpital Uniwersytecki w Krakowie wraz z Wydziałem Nauk o Zdrowiu CMUJ kontynuuje podjętą przed laty inicjatywę organizowania Ogólnopolskiej Konferencji z cyklu Pacjent- pielęgniarka, partnerzy w działaniu uznając ważność partnerstwa w jakości i bezpieczeństwie opieki. XIV konferencja Pacjent- pielęgniarka, partnerzy w działaniu odbędzie się w dniach 16-17 maja 2019 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, ul. 29- listopada 46. Rozpoczęcie konferencji nastąpi w dniu 16.05.2019 o godzinie 9,00

Więcej informacji o konferencji oraz możliwość rejestracji na stronie: http://www.su.krakow.pl/konferencje/pacjent-pielegniarka/

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Ewa Dmoch-Gajzlerska i PZWL Wydawnictwo Lekarskie mają zaszczyt zaprosić na konferencję  „Położna w świecie nauki i praktyki”, która odbędzie się 24-25 maja 2019 r. w Warszawie.

Podczas spotkania wspólnie z ekspertami, poruszymy różne zagadnienia dotyczące położnictwa.

W programie m.in.:

Szanowni Państwo,

Hospicjum Ks. J. Popiełuszki, Bydgoszcz; Zespół Opieki Paliatywnej Hospicjum „ŚWIATŁO”- Toruń; Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Katedra Pracy Socjalnej WNP; Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Toruniu, Centrum Konferencji i Wystaw Expo-Andre przy współpracy z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy, Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych we Włocławku mają zaszczyt serdecznie zaprosić na:

XIX  OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ MEDYCYNY PALIATYWNEJ „HOSPICJUM  2019”
XVII OGÓLNOPOLSKIE FORUM ONKOLOGII I  PSYCHOONKOLOGII
I OGÓLNOPOLSKIE FORUM RATOWNICTWA MEDYCZNEGO I PIELĘGNIARSTWA
oraz WYSTAWĘ SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO, ORTOPEDYCZNEGO I  RATOWNICZEGO,

które odbędą się w dniach 24-25 maja 2019 roku w Hotelu FILMAR**** w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 45

Szanowni Państwo,

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Położnych Rodzinnych serdecznie zaprasza na III Kongres Położnych Rodzinnych pt: „NOWOCZESNA POŁOŻNA RODZINNA – WIEDZA, JAKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ”.

Kongres odbędzie się w dniach 6-7 kwiecień 2018r. w Hotelu „Orle” w Gdańsk Sobieszewo.

Więcej informacji o Kongresie oraz możliwość rejestracji na stronie:

http://poloznerodzinne.pl/newsy/iii-kongres-poloznych-rodzinnych/

Załączniki:
Pobierz plik (Harmonogram.doc)Harmonogram.doc[ ]35 kB

Szanowni Państwo,

w imieniu marki JOHNSON'S ® zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty dla położnych „Wybierz łagodność”, które odbędą się dnia 11 czerwca w Hotelu Courtyard by Marriott, ul. Uniwersytecka 13 Katowice.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach oraz materiały edukacyjne. Rejestracja odbywa się wyłącznie drogą internetową na stronie: https://www.johnsonsbaby.com.pl/zapisy-na-warsztaty

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym pn. "Kompetentni Pracownicy Systemu Opieki Zdrowotnej", przeznaczonym dla pracowników administracyjnych oraz pracowników pełniących funkcje kierownicze i zarządcze w publicznych podmiotach opieki zdrowotnej, organach tworzących lub finansujących system opieki zdrowotnej oraz w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Planowane rozpoczęcie realizacji szkolenia –06 kwietnia 2019 roku o godz. 9:00. Szkolenie będzie realizowane w Hotelu Silesian, ul. Szybowcowa 1A, 40-502 Katowice.

Osobom dojeżdżającym do Katowic przysługuje zwrot kosztów dojazdu.

Więcej informacji o projekcie na stronie https://www.otrek.com.pl/kompetentni-pracownicy-systemu-ochrony-zdrowia/ oraz w załącznikach.