Szanowni Państwo,

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie zaprasza na szkolenie pt. „Nowe doustne antykoagulanty - od badań klinicznych do codziennej praktyki”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 24 października 2017 roku o godzinie 13.00 w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego Personelu Medycznego przy SP ZOZ Szpitalu Wielospecjalistycznym ul. Chełmońskiego  28 w Jaworznie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny

Więcej informacji o szkoleniu w załączniku.

Szanowni Państwo,

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Położnych Rodzinnych serdecznie zaprasza na I Kongresu Położnych Rodzinnych pt.: „Samodzielność Położnej Rodzinnej w świetle zmian systemowych w Polsce”. Kongres odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2017r. w Hotelu Daglezja w miejscowości Kórnik k/Poznania.

Więcej informacji na stronie http://www.poloznerodzinne.pl/i-kongres-poloznych-rodzinnych-kornik-18-19-listopad-2017 oraz w załącznikach.

Załączniki:
Pobierz plik (Pismo do OIPIP.doc)Pismo do OIPIP.doc[ ]104 kB
Pobierz plik (IKONGRESplakatRada.JPG)IKONGRESplakatRada.JPG[ ]782 kB
Pobierz plik (IKONGRESplakatRada2.JPG)IKONGRESplakatRada2.JPG[ ]817 kB

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Ratunkowego organizuje po raz VIII Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową.
Tym razem tematem przewodnim spotkania będą ,,Zagadki Ratownictwa".

Spotkanie odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2018 roku w hotel AMELIÓWKA*** w miejscowości Masłów w sercu Gór Świętokrzyskich.
Więcej informacji na stronie http://www.ptpr.org.pl/index.php/176-viii-konferencja-naukowo-szkoleniowa-ptpr  oraz w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Konferencja PTPR.doc)Konferencja PTPR.doc[ ]1982 kB

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XXII Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych, która odbędzie się w Częstochowie w dniach 18 – 20 stycznia 2018r. Z wielką przyjemnością gościć będziemy na niej znakomitych prelegentów, specjalistów i przyjaciół Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Wakcynologii serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na VII krajową konferencję naukowo-szkoleniową "Solidarni ze zdrowiem przez szczepienia".

Konferencja odbędzie się w dniach 16-18.11.2017 roku w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Więcej informacji o konferencji w załączonym pliku oraz na stronie www.ptw2017.pl

Szanowni Państwo,

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu organizuje konferencję pt. "Zagrożenia zdrowotne kobiet w XXI wieku" część II.

Konferencja odbędzie się 27 października 2017 r. w Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu.

Szczegółowe informacje o konferencji oraz karta zgłoszenia w załączniku.

 

Uniwersytet Zdrowia i Akademia Jeannette Kalyta serdecznie zaprasza pielęgniarki i położne do udziału w bezpłatnych warsztatach „Rola położnej i pielęgniarki w opiece nad mamą i dzieckiem”, które odbędą się 7 września 2017r. w Altus Hotel (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice).

Aby móc wziąć udział w warsztatach należy się ZAREJESTROWAĆ poprzez stronę:

http://www.uniwersytetzdrowia.pl/specjalizacje/ginekologia-poloznictwo-i-neonatologia-pielegniarki.html#terminy-rejestracja

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://uniwersytetzdrowia.pl/specjalizacje/ginekologia-poloznictwo-i-neonatologia-pielegniarki.html#wst%C4%99p

Program warsztatów w załączniku