Szanowni Państwo,

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza na bezpłatne, jednodniowe „Szkolenie z zakresu prewencji i leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii". Szczegółowy regulamin udziału oraz formularze rekrutacyjne dostępne są na stronie http://clo.com.pl/projekty-unijne/

Szanowni Państwo,

International Federation of Infection Control (IFIC) oraz Polskie Towarzystwo Zakażeń Szpitalnych serdecznie zapraszają do udziału w XVIII Międzynarodowej Konferencji Poświęconej kontroli zakażeń szpitalnych oraz nadzorowi nad lekoopornością drobnoustrojów.

Konferencja odbędzie w dniach 25-27 kwietnia 2018 r. w Krakowie

Więcej informacji na stronie internetowej konferencji http://www.pl.ific2018.com/ oraz w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (20171207134217.pdf)20171207134217.pdf[ ]63 kB

Szanowni Państwo,
W imieniu Prezesa Fundacji oraz Ministerstwa Zdrowia zapraszamy serdecznie na na bezpłatną konferencję organizowaną przez Fundację Opieki Okołoporodowej pod nazwą „Międzynarodowy Kodeks Marketingu Produktów Zastępujących Mleko Kobiece- czy jest przestrzegany?”.

Konferencja odbędzie się 8 grudnia 2017r. w Nobel Tower, ul. Dąbrowskiego 77a, Poznań

Dokładny harmonogram i karta zgłoszenia w załączniku.

Szanowni Państwo,

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Położnych Rodzinnych serdecznie zaprasza na I Kongresu Położnych Rodzinnych pt.: „Samodzielność Położnej Rodzinnej w świetle zmian systemowych w Polsce”. Kongres odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2017r. w Hotelu Daglezja w miejscowości Kórnik k/Poznania.

Więcej informacji na stronie http://www.poloznerodzinne.pl/i-kongres-poloznych-rodzinnych-kornik-18-19-listopad-2017 oraz w załącznikach.

Załączniki:
Pobierz plik (Pismo do OIPIP.doc)Pismo do OIPIP.doc[ ]104 kB
Pobierz plik (IKONGRESplakatRada.JPG)IKONGRESplakatRada.JPG[ ]782 kB
Pobierz plik (IKONGRESplakatRada2.JPG)IKONGRESplakatRada2.JPG[ ]817 kB

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Ratunkowego organizuje po raz VIII Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową.
Tym razem tematem przewodnim spotkania będą ,,Zagadki Ratownictwa".

Spotkanie odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2018 roku w hotel AMELIÓWKA*** w miejscowości Masłów w sercu Gór Świętokrzyskich.
Więcej informacji na stronie http://www.ptpr.org.pl/index.php/176-viii-konferencja-naukowo-szkoleniowa-ptpr  oraz w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Konferencja PTPR.doc)Konferencja PTPR.doc[ ]1982 kB

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XXII Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych, która odbędzie się w Częstochowie w dniach 18 – 20 stycznia 2018r. Z wielką przyjemnością gościć będziemy na niej znakomitych prelegentów, specjalistów i przyjaciół Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Wakcynologii serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na VII krajową konferencję naukowo-szkoleniową "Solidarni ze zdrowiem przez szczepienia".

Konferencja odbędzie się w dniach 16-18.11.2017 roku w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Więcej informacji o konferencji w załączonym pliku oraz na stronie www.ptw2017.pl

Uniwersytet Zdrowia i Akademia Jeannette Kalyta serdecznie zaprasza pielęgniarki i położne do udziału w bezpłatnych warsztatach „Rola położnej i pielęgniarki w opiece nad mamą i dzieckiem”, które odbędą się 7 września 2017r. w Altus Hotel (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice).

Aby móc wziąć udział w warsztatach należy się ZAREJESTROWAĆ poprzez stronę:

http://www.uniwersytetzdrowia.pl/specjalizacje/ginekologia-poloznictwo-i-neonatologia-pielegniarki.html#terminy-rejestracja

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://uniwersytetzdrowia.pl/specjalizacje/ginekologia-poloznictwo-i-neonatologia-pielegniarki.html#wst%C4%99p

Program warsztatów w załączniku

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na VIII Ogólnopolską Konferencję Naukowo–Szkoleniową „JESIENNE SPOTKANIA PEDIATRYCZNE”, współorganizowaną przez Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”,  Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Pediatrycznych  oraz Warszawską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych.

Szczegółowe informacje o konferencji w załączonych plikach.

 UWAGA !!! Konferencja została odwołana !!!