serdecznie zapraszamy na konferencję XXIV Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia, która odbędzie się dnia 09.04.2019 w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1 (wejście od strony Spodka)

LECZNICTWO SZPITALNE DRUGA LINIA OCHRONY ZDROWIA NA PLATFORMIE OSOZ czyli NOWOCZESNE TECHNOLOGIE WSPOMAGANIA ZARZĄDZANIA ZDROWIEM W LECZENIU SZPITALNYM

Więcej informacji stronie https://osoz.pl/konferencja/szczegoly/1444

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. REJESTRACJA NA KONGRES: www.osoz.pl/kongresOSOZ

Kongres zgromadzi ponad 1000 gości i kilkudziesięciu ekspertów w tematach związanych z digitalizacją ochrony zdrowia. Zaplanowano łącznie 10 sesji tematycznych przygotowywanych z organizacjami rynku ochrony zdrowia i farmacji oraz partnerami merytorycznymi. Uczestniczący w Kongresie lekarze, farmaceuci oraz diagności laboratoryjni otrzymają punkty edukacyjne.

W Strefie Nauki zaprezentowane zostaną innowacje z dziedziny cyfryzacji oraz nowe rozwiązania IT. Kongres OSOZ to jedno z najbardziej znaczących wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconych rozwiązaniom zdrowia cyfrowego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (wymagana rejestracja).

Oprócz sesji plenarnej z wystąpieniami gości specjalnych, uczestnicy będą mogli wziąć udział w 10 sesjach tematycznych:

Medycyna Szpitalna,
Farmacja Szpitalna,
Pielęgniarstwo Szpitalne,
Diagnostyka Szpitalna,
Stomatologia Kliniczna,
Zarządzanie Szpitalem,
Farmacja Otwarta,
Grupy apteczne,
Producenci i Dostawcy Leków,
Zdrowie Publiczne.

Konferencję zwieńczy Gala Liderów Ochrony Zdrowia 2019. Uroczystość wręczenia nagród laureatom prestiżowego konkursu Liderów Ochrony Zdrowia wraz z koncertem orkiestry symfonicznej zaplanowano o godz. 18.00 w nowoczesnej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja).

Zapraszamy do udziału w Kongresie!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Załączniki:
Pobierz plik (Kongres_OSOZ_2019_informacje.pdf)Kongres_OSOZ_2019_informacje.pdf[ ]769 kB