Komisja Kształcenia działa przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach i udziela członkom Izby pomocy w zakresie rozwijania kwalifikacji zawodowych.

Pomoc uzależniona jest od posiadania na ten cel środków finansowych, których wysokość określa corocznie uchwała budżetowa Okręgowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.


Skład komisji:

 1. Hanna Dobrowolska- Przewodnicząca,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  32 209 04 15-17 wew 26
 2. Beata Podsiadło
 3. Dorota Czechowska
 4. Jolanta Dyla
 5. Iwona Borchulska
 6. Bartosz Szczudłowski 
 7. Anna Głos 
 8. Grażyna Morawska 
 9. Krystyna Cieślik 
 10. Bogusława Serzysko 
 11. Marta Piórkowska
 

Informujemy, iż w stosunku do wniosków o refundację kosztów kursu w ramach kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych ukończonego u innego organizatora kształcenia zastosowanie mają postanowienia regulaminu obowiązującego*w dniu rozpoczęcia kursu bądź specjalizacji*, o której refundację stara się wnioskodawca.

Regulamin udzielania pomocy w zakresie rozwijania kwalifikacji od 21.05.2020 znajduje się tutaj...

Wniosek o refundację kosztów kształcenia wyd XI od 21.05.2020 znajduje się tutaj...

Wniosek o stypendium wyd.IV od 21.05.2020 znajduje sie tutaj...

Oświadczenie dotyczące wniosku o sfinansowanie kosztów udziału biernego w krajowej lub międzynarodowej konferencji, sympozjum, zjeździe naukowym od 21.05.2020 znajduje się tutaj...