ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY 2 DNIOWY KURS/SZKOLENIE DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH Z ZAKRESU:

„PRZYMUS BEZPOŚREDNI ”

TERMIN REALIZACJI DO WYBORU:

• 18 i 22 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00 – 16.00 – Ośrodek Kształcenia w Łaziskach Górnych ulica Wodna 15.
  • 25 i 29 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00 – 16.00 – Ośrodek Kształcenia w Łaziskach Górnych ulica Wodna 15.

Osoby zainteresowane proszone są wypełnienie właściwej karty udziału w szkoleniu ( załączniki) i odesłanie jej najpóźniej do dnia 8 czerwca 2018 roku wyłącznie elektronicznie na adres:

Osoby zakwalifikowane do udziału otrzymają zwrotnego maila z zaproszeniem na szkolenie !!!

Informujemy , że z dniem 9.11.2017 roku zmianie uległa nazwa kursu specjalistycznego EKG, aktualnie kurs nazywa się:

Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego u dorosłych

Składając wniosek w systemie SMK prosimy o wybranie tej nazwy kursu, ponieważ w systemie widnieje również poprzednie nazewnictwo, czyli Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego !!!

Uprzejmie informujemy, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach wygrała przetarg na specjalizacje finansowane ze środków ministerialnych w dziedzinach:

- pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek

- pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek

- pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek

Więcej informacji w załącznikach

Informujemy, że w drugiej połowie 2017 roku planujemy zrealizować następujące kursy - wykaz kursów w załączniku.

Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie w Systemie Monitorowania Kształcenia (SMK), po uprzednim założeniu konta. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej oraz w Dziale Kształcenia Podyplomowego.

Załączniki:
Pobierz plik (Kursy planowane w  II połowie 2017.doc)Kursy planowane II połowa 2017 r[ ]22 kB

w związku z uruchomieniem Systemu Monitorowania Kształcenia (SMK) wszystkie osoby, które założyły już konto w systemie oraz wysłały poprzez system wniosek w wersji papierowej z dniem 26 czerwca 2017 roku (poniedziałek) mogą zgłaszać się do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach przy ul. Francuskiej 16 - II piętro Dział Rejestru (Dział Prawa Wykonywania Zawodu) z dokumentem tożsamości w celu weryfikacji danych dotyczących akceptacji złożonego wniosku.

W przypadku zmiany danych osobowych należy wypełnić arkusz aktualizacyjny, dostępny w linku poniżej:

arkusz zgłoszeniowy aktualizacyjny.pdf

wraz z arkuszem aktualizacyjnym należy dostarczyć dokumenty poświadczające zmianę tj.:

- w przypadku zmiany nazwiska: kserokopię dokumentu potwierdzającego zmianę nazwiska (oryginał dokumentu do wglądu) oraz oryginał Prawa Wykonywania Zawodu,

- w przypadku ukończonej specjalizacji: kserokopię dyplomu ukończonej specjalizacji (oryginał dokumentu do wglądu) oraz oryginał Prawa Wykonywania Zawodu,

- w przypadku aktualizacji wykształcenia: kserokopię dyplomu wraz z kserokopią suplementu do dyplomu ukończenia studiów wyższych licencjackich lub magisterskich (oryginały dokumentów do wglądu),

- w przypadku aktualizacji ukończonych kursów kwalifikacyjnych, specjalistycznych, dokształcających: kserokopię zaświadczeń ukończonych kursów (oryginały dokumentów do wglądu).