PILNE !!!! - Specjalizacje organizowane przez firmę Interrete z siedzibą we Wrocławiu

W związku z zaistniałą, niepokojącą sytuacją dotyczącą szkoleń specjalizacyjnych organizowanych przez firmę Interrete z siedzibą we Wrocławiu, zapraszamy wszystkie pielęgniarki i położne, członków OIPiP w Katowicach, będących uczestnikami specjalizacji organizowanych przez w/w firmę , którzy z uwagi na trudności organizacyjne nie mogą kontynuować bądź zakończyć kształcenia, na spotkanie w dniu 4 lutego 2019 roku
 o godzinie 13.00 do siedziby OIPiP w Katowicach ul. Francuska 16 – III piętro sala konferencyjna.
 Prosimy o zabranie KART SPECJALIZACJI celem ustalenia zrealizowanych i brakujących zaliczeń.

Spotkanie ma na celu rozeznanie obszaru problemu i przekazanie szczegółowych informacji Naczelnej Radzie Pielęgniarek i Położnych, celem podjęcia dalszej procedury.

serdecznie zapraszamy na bezpłatny 2 dniowy kurs/szkolenie dla pielęgniarek i położnych z zakresu: "Obsługa i pielęgnacja portów naczyniowych"

Termin realizacji do wyboru:

Ø  21-22.02.2019 roku w godzinach 9:00 – 16:00 – Ośrodek Kształcenia w Łaziskach Górnych ulica Wodna 15 - UWAGA!!! Brak wolnych miejsc!!!

Ø  23-24.02.2019 roku w godzinach 9:00 – 16:00 – Ośrodek Kształcenia w Sosnowcu NZOZ Medico ul. Odrodzenia 9 - UWAGA!!! Brak wolnych miejsc!!!

Osoby zainteresowane proszone są wypełnienie właściwej karty udziału w szkoleniu (załączniki) i odesłanie jej najpóźniej do dnia 1 lutego 2019 roku wyłącznie elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zakwalifikowane do udziału otrzymają zwrotnego maila z zaproszeniem na szkolenie !!!

Informujemy, że w systemie SMK zostały zamieszczone kursy kwalifikacyjne planowane w najbliższym czasie.

Osoby zainteresowane wybranym kursem zobowiązane są złożyć wniosek w systemie SMK.

Po zakwalifikowaniu zostanie przesłana szczegółowa informacja dotycząca wybranego kursu na adres mailowy.

KURSY KWALIFIKACYJNE (wymagany 6 – cio miesięczny staż pracy w zawodzie)

Pielęgniarstwo opieki paliatywnej - Rybnik – 26.01.2019 – 18.05.2019

- Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywna opieka– Jaworzno – 25.01.2019-22.06.2019

UWAGA !! WAŻNE !!

Egzamin z pielęgniarstwa neonatologicznego odbędzie w późniejszym terminie z uwagi na małą liczbę złożonych wniosków.

Planowany termin egzaminu to grudzień 2018 r. lub styczeń 2019 r.

O konkretnym terminie egzaminu powiadomimy na stronie www.

Szanowni Państwo !

w związku z licznymi telefonami w sprawie gwarantowania przez organizatorów kształcenia możliwości uzyskania zwrotu/refundacji za kursy i szkolenia informujemy, że warunki uzyskania częściowej refundacji kosztów kształcenia reguluje REGULAMIN UDZIELANIA POMOCY W ZAKRESIE ROZWIJANIA KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH, który określa min. za jaki kurs i kiedy refundacja jest przyznawana. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie, przed podjęciem kształcenia u innego organizatora, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Kształcenia Podyplomowego.

Informujemy , że z dniem 9.11.2017 roku zmianie uległa nazwa kursu specjalistycznego EKG, aktualnie kurs nazywa się:

Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego u dorosłych

Składając wniosek w systemie SMK prosimy o wybranie tej nazwy kursu, ponieważ w systemie widnieje również poprzednie nazewnictwo, czyli Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego !!!

Uprzejmie informujemy, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach wygrała przetarg na specjalizacje finansowane ze środków ministerialnych w dziedzinach:

- pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek

- pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek

- pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek

Więcej informacji w załącznikach