">

Uprzejmie informujemy, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach planuje w II połowie roku 2018 otwarcie Specjalizacji finansowanej ze środków ministerialnych w dziedzinie Pielęgniarstwa Operacyjnego dla pielęgniarek.

- Miejsce egzaminu oraz realizacji zajęć–Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Łaziska Górne ul. Wodna 15

- Literatura do egzaminu wstępnego:

1) Pielęgniarstwo operacyjne - Gertraud Luce-Wunderle, Anita Debrand-Passard, red. wyd. pol. Tadeusz Łukieńczuk Elsevier Urban & Partner,

2) Kodeks etyki zawodowej pielęgniarki  położnej.

Szczegółowe informacje dotyczące składania wniosków w systemie SMK, egzaminu wstępnego oraz organizacji specjalizacji zostaną zamieszczone na stronie internetowej Izby po uzyskaniu szczegółowych informacji z Zakładu Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia.