Szanowni Państwo,

Uwzględniane będą tylko kompletne wnioski zawierające wszystkie wymagane załączniki.

Sanatorium przeznaczone jest  wyłącznie dla członków Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach. Nie uwzględnia się wyjazdów rodzinnych.

Z leczenia sanatoryjnego można skorzystać raz na 5 lat. W przypadku choroby onkologicznej raz na 3 lata.

 

Sanatorium uzdrowiskowe „Pod Jodłą” w Iwoniczu-Zdroju dysponuje  pokojami 2 i 3 osobowymi. Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny, telefon,  TV-SAT i radio. Sanatorium ma na miejscu stołówkę, gabinet lekarski i pielęgniarski. Istnieje możliwość skorzystania z mini pralni. Dla gości dostępny jest płatny parking (5,00 zł za dzień). Przy obiekcie usytuowany jest ogród romantyczny.
Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę. Sanatorium usytuowane jest w centrum uzdrowiska, w bliskiej odległości tj. ok. 100- 150 metrów od Pijalni Wód Mineralnych, Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego/miejsca wykonywania zabiegów/, restauracji i kawiarni.

Koszt turnusu 14-dniowego wynosi 2.100,00 zł /od osoby

Izba refunduje 50% kosztów leczenia sanatoryjnego w wysokości 1.050,00 zł
 
W Uzdrowisku pobierana jest obowiązkowa opłata uzdrowiskowa w wysokości 4,20 zł za dzień pobytu.

PODANA CENA OBEJMUJE:
zakwaterowanie, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), 3 zabiegi lecznicze dziennie (z wyłączeniem niedziel i dni świątecznych) według zlecenia lekarskiego, opiekę lekarską i pielęgniarską, codzienną kurację pitną w Pijalni Wód Mineralnych, 4 zabiegi haloterapii w Jaskini Solnej, 4 seanse aromaterapii z muzykoterapią -"pachnący relaks",zwiedzanie Iwonicza-Zdroju z przewodnikiem

Pierwszy dzień pobytu rozpoczyna się od godz. 13.00 i obejmuje: obiad i kolację. Ostatni dzień pobytu kończy się śniadaniem.

 
HARMONOGRAM TURNUSÓW NA ROK 2020
 
23.04 – 07.05 (turnus I)   TURNUS ODWOŁANY   

07.05 – 21.05 (turnus II)  TURNUS ODWOŁANY   

04.06 – 18.06 (turnus III) TURNUS ODWOŁANY   

20.08 – 03.09 (turnus IV)   BRAK MIEJSC

03.09 – 17.09 (turnus V)     BRAK MIEJSC   

01.10 – 15.10 (turnus VI)   BRAK MIEJSC   

 

Więcej informacji na temat Sanatorium „Pod Jodłą” i zabiegów mogą Państwo uzyskać odwiedzając stronę internetową: www.uzdrowisko-iwonicz.com.pl

Iwonicz - Zdrój ma bezpośrednie połączenie z Katowicami. Rozkład jazdy na stronie http://neobus.pl/rozklad-jazdy