28.02.2017 w ośrodku w ośrodku w Łaziskach Górnych odbyło się szkolenie "Jak budować relacje z pacjentem z wykorzystaniem nowoczesnych technologii dotarcia do pacjenta"przeprowadzone przez firmę Mediserwis.

W pierwszej części spotkania omówione zostały kwestie potrzeb i oczekiwań. Zwrócono szczególna uwagę na konieczność dostrajania się środowiska pielęgniarskiego do pacjentów by Ci mogli jak najlepiej zapamiętywać personel medyczny. Dzięki temu obie strony zyskają nawiązanie pozytywnych stosunków międzyludzkich oraz powstaną emocje, które utworzą długofalowe relacje między pacjentem a pielęgniarką.

2 cześć spotkania dotyczyła nowego niezależnego portalu, który pozwoli na otwarcie wolnego rynku dla usług pielęgniarskich i wypromuje pielęgniarki w internecie.

Portal ma na celu prezentację pielęgniarek w internecie z uwzględnieniem opisu ich doświadczenia, opinii pacjentów oraz ich kalendarza dostępności.
Pozwoli także na szkolenia on-line, wymianę opinii i doświadczeń a w szczególności *będzie przekazywał zlecenia pacjentów na usługi medyczne abonentom portalu.
Serwis będzie rozreklamowany w mediach, dzięki czemu zwiększy się ilość wyszukiwań usług pielęgniarskich w internecie i zawód pielęgniarki w końcu odżyje na rynku pracy wolnych zawodów. Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w projekcie, który da niezależną pracę każdej chętnej do współpracy pielęgniarce - nie czekaj i zapisz się już dziś!

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych! Bez Was to się nie uda!

By przystąpić do projektu Mediserwis należy:

1. Wypełnić dołączony kwestionariusz osobowy z deklaracją uczestnictwa w programie

2. Wysłać wypełniony kwestionariusz w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Wysłać uzupełnioną papierową wersję kwestionariusza na adres: Mediserwis Sp. z o.o. Harcerska 60, 43-100 Tychy