stanowisko: Pielęgniarka / Pielęgniarz

miejsce wykonywania zawodu: Tychy, ul. Lencewicza 46, Przychodnia Helpmed

rodzaj zatrudnienia: Do indywidualnego uzgodnienia

wysokość wynagrodzenia: Do indywidualnego uzgodnienia

wymagania pracodawcy: Od kandydatów oczekujemy:- wykształcenia kierunkowego,- doświadczenia w zawodzie, - wysokiej orientacji na potrzeby pacjenta, - kursu pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, - mile widziany także kurs szczepień.

kontakt: Kierownik Przychodni, tel.: 512350332, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka/pielęgniarz

miejsce wykonywania zawodu: Mikołów, ul. Okrzei, Oddział chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę / umowa cywilnoprawna

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: Aktualne PWZ, mile widziany kurs / specjalizacja z pielęgniarstwa chirurgicznego

kontakt: przełożona pielęgniarek, tel.: 32 226 59 77 do 80 w. 238, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: pielęgniarka/pielęgniarz

miejsce wykonywania zawodu: Siemianowice Śl., ul. Szkolna

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, umowa zlecenie

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: Tytuł zawodowy pielęgniarki/pielęgniarza oraz aktualne prawo wykonywania zawodu, mile widziana specjalizacja psychiatryczna

kontakt: tel. 32-228 30 21, 506-016-195, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: pielęgniarka

miejsce wykonywania zawodu: Katowice, ul. gen. Władysława Sikorskiego

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: aktualne Prawo Wykonywania Zawodu, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

kontakt: tel. 32-20 02 20, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz

miejsce wykonywania zawodu: Tychy, ul. Jaroszowicka, Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

wysokość wynagrodzenia: Do ustalenia

wymagania pracodawcy: Wykształcenie pielęgniarskie i aktualne Prawo Wykonywania Zawodu. Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi. Sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

kontakt:  pani Bernadeta Weidemann-Nimptsch, tel.: 32-447 36 84, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz 

miejsce wykonywania zawodu: Weiss Klinik

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę/ Umowa Zlecenie

wysokość wynagrodzenia: do ustalenia

wymagania pracodawcy: tytuł zawodowy pielęgniarki/pielęgniarza oraz aktualne prawo wykonywania zawodu; minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku; dobra organizacja pracy własnej; dobra obsługa komputera. zakres obowiązków: wykonywanie badań na aparatach medycznych; przygotowanie i nadzór nad dokumentacją medyczną; przygotowanie gabinetów do pracy; sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej. oferujemy: współprace w oparciu o umowę cywilnoprawną,lub zatrudnienie na podstawie umowy o pracę do wyboru; rozwój zawodowy w jednej z największych firm medycznych w Polsce; codzienną współpracę z profesjonalistami; dodatkowy system benefitów; udział szkoleniach i konferencjach.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem poniższego linku: https://scanmed.elevato.net/pl/pielegniarkapielegniarz,ja,219

stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz – Instrumentariuszka/Instrumentariusz

miejsce wykonywania zawodu: Weiss Klinik

rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie

wysokość wynagrodzenia: do ustalenia

wymagania pracodawcy: tytuł zawodowy pielęgniarki/pielęgniarza oraz aktualne prawo wykonywania zawodu; ukończony Kurs Specjalistyczny Pielęgniarki Operacyjnej; minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe; doświadczenie w zakresie zabiegów okulistycznych/ chirurgicznych; dobra organizacja pracy własnej; dobra obsługa komputera. Zakres Obowiązków: przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów; sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej; prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej; dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń medycznych. Oferujemy: współprace w oparciu o umowę cywilnoprawną; rozwój zawodowy w jednej z największych firm medycznych w Polsce; codzienną współpracę z profesjonalistami; dodatkowy system benefitów; udział szkoleniach i konferencjach.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem poniższego linku: https://scanmed.elevato.net/pl/pielegniarka-instrumentariuszkapielegniarz-instrumentariusz,ja,215

stanowisko: Pielęgniarka operacyjna, pielęgniarka anestezjologiczna

miejsce wykonywania zawodu: Katowice, ul. Szopienicka

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: -

kontakt:  Koordynator biura i spraw personalnych pani Jolanta Gąsiorowska, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka Opieki Długoterminowej Domowej

miejsce wykonywania zawodu: Dąbrowa Górnicza

rodzaj zatrudnienia: do uzgodnienia

wysokość wynagrodzenia: do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: aktualne prawo wykonywania zawodu, ukończona specjalizacja, kurs kwalifikacyjny lub specjalistyczny lub w trakcie specjalizacji lub kursów w dziedzinie opieki długoterminowej, dziedzinie pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, zachowawczego, rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, pediatrycznego, geriatrycznego, opieki paliatywnej

kontakt: tel.: 694 307 620, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka ambulatoryjnej opieki medycznej

miejsce wykonywania zawodu: Bytom, Plac S. Żeromskiego 1, NZOZ AVIMED Sp. z o.o.

rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna

wysokość wynagrodzenia: do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: Oczekiwania: aktualne prawo wykonywania zawodu. Dobra organizacja pracy własnej. Życzliwość, zaangażowanie. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie. Pracę od poniedziałku do piątku. Miłą atmosferę. Pomoc i wsparcie współpracowników oraz możliwość rozwoju własnego.

kontakt: E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz – Oddział Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego

miejsce wykonywania zawodu: Chorzów, Chorzowskie Centrum Kardiologii

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

wysokość wynagrodzenia: -

wymagania pracodawcy: Zakres Obowiązków: wykonywanie czynności pielęgniarskich; Wymagania: wykształcenie pielęgniarskie średnie lub wyższe; prawo wykonywania zawodu; co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego lub Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii; ukończony kurs specjalistyczny z wykonywania i interpretacji zapisu EKG; umiejętność obsługi komputera; Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; możliwość podnoszenia kwalifikacji; dodatkowy system benefitów; miłą atmosferę w zespole.

kontakt: E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem poniższego linku: https://scanmed.elevato.net/pl/pielegniarkapielegniarz-oddzial-intensywnego-nadzoru-kardiologicznego,ja,137