stanowisko: Pielęgniarka, pielęgniarz

miejsce wykonywania zawodu: Tychy, ul. Edukacji 102

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, umowa cywilno prawna

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: Kurs ekg, mile widziany kurs kardiologiczny

kontakt: pani Barbara Sporysz, tel.: 696-102-109, 32 758 67 05, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka

miejsce wykonywania zawodu: Katowice, Przychodnia Obwód Lecznictwa 

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

wysokość wynagrodzenia: 5000,00 zł brutto, do negocjacji.

wymagania pracodawcy: Wymagane aktywne prawo wykonywania zawodu, mile widziany kurs pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego oraz znajomość programu mMedica.

kontakt: pani Bogumiła Klekot, tel.: 509 845 291

stanowisko: Pielęgniarka/ Pielęgniarz

miejsce wykonywania zawodu: Sosnowiec, Pl.Medyków 1, Centrum Diagnostyki Obrazowej w Sosnowcu

rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie/umowa współpracy

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: Ważne prawo wykonywania zawodu

kontakt: Koordynator Pracowni pan Roman Miarkowski, tel: 721 400 020, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: pielęgniarka/pielęgniarz do pobierania wymazów z nosogardzieli

miejsce wykonywania zawodu: Tychy punkt wymazy

rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie

wysokość wynagrodzenia: 60 zł brutto/h

wymagania pracodawcy: prawo wykonywania zawodu lub dyplom uzyskania tytułu zawodowego, Oferujemy: Bardzo atrakcyjną stawkę wynagrodzenia + atrakcyjny system premiowy, praca w godzinach porannych i południowych, elastyczne podejście - możesz pracować 5 dni w tygodniu ale chętnie podejmiemy współpracę jeśli Twoja dyspozycyjność jest mniejsza, zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twoich bliskich, profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy, korzystna dla Ciebie forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub kontrakt, przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia.

kontakt: pani Weronika, tel. 887 891 426CV proszę przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., *Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.00

stanowisko: pielęgniarka/pielęgniarz

miejsce wykonywania zawodu: Orzesze punkt pobrań

rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie

wysokość wynagrodzenia: 30-36 zł brutto/h

wymagania pracodawcy: uprawnienie do poboru materiału biologicznego (warunek konieczny), punktualność, komunikatywność i pozytywne nastawienie, umiejętność obsługi komputera, doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane). Oferujemy: atrakcyjną, stałą stawkę wynagrodzenia + system premiowy, elastyczne podejście - możesz pracować 5 lub 6 dni w tygodniu ale chętnie podejmiemy współpracę jeśli Twoja dyspozycyjność jest mniejsza, zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twoich bliskich, profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy, korzystną dla Ciebie formę zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt, przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia, dofinansowanie do karty Multisport

kontakt: pani Weronika, tel. 887 891 426, CV proszę przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., *Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.00

stanowisko: Pielęgniarka

miejsce wykonywania zawodu: Tychy, ul. Turyńska 100

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: aktualne PWZ, mile widziane doświadczenie w medycynie pracy

kontakt: pani Bożena Wiśniewska, tel. 33/813-58-53 od 7:30 do 13:00, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka pediatryczna

miejsce wykonywania zawodu: Zabrze, ul. Ks. Jana Dzierżonia 11 a, Przychodnia Bracka Guido

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę lub umowa zlecenie

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: Aktualne PWZ Mile widziane: kurs szczepień, kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo rodzinne.

kontakt:  Naczelna Pielęgniarka pani Maria Pakosz, tel.: 32/ 240 10 65 wew. 150  lub 784 37 5225, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka, pielęgniarka pediatryczna

miejsce wykonywania zawodu: Gliwice, ul. Błonie 3, Przychodnia Bracka Sośnica

rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę lub umowa zlecenie

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

wymagania pracodawcy: Aktualne PWZ, Mile widziane: kurs szczepień, kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo rodzinne

kontakt:  Naczelna Pielęgniarka pani Maria Pakosz, tel.: 32/ 240 10 65 wew. 150  lub 784 37 5225, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka

miejsce wykonywania zawodu: Siemianowice Śląskie, ul. Jana Pawła II, oddziały, OAiIT

rodzaj zatrudnienia: Tylko umowa o pracę - cały etat

wysokość wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze w zależności od kwalifikacji, dodatek stażowy, premia

wymagania pracodawcy: aktualne PWZ, empatia, dyspozycyjność i poczucie obowiązku, ponadto dla OAiIT: kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii, mile widziany kurs uprawniający do pracy w komorze HBO.

kontakt: pani Katarzyna Sommer, tel.: 32 735 74 25, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka

miejsce wykonywania zawodu: Bieruń ul. Granitowa 22 .

rodzaj zatrudnienia: etat lub praca dodatkowa.

wysokość wynagrodzenia: -

wymagania pracodawcy: -

kontakt: Tel: 32 -216-21-07, 32- 216-25-51, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stanowisko: Pielęgniarka Koordynująca

miejsce wykonywania zawodu: Katowice

rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie/ kontrakt

wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej

wymagania pracodawcy: Czekamy na Ciebie, jeśli: Masz aktualne prawo wykonywania zawodu, Posiadasz min 3 letnie doświadczenie w pracy Pielęgniarki, Masz doświadczenie na stanowisku Pielęgniarki Koordynującej mile widziane, Masz znajomość zasad i przepisów prawnych obowiązujących w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej, Jesteś rzetelny i terminowo w wykonujesz zadania, Masz umiejętności budowania pozytywnych relacji zarówno z personelem jak i pacjentem, silnego nastawienia na wysoką jakość obsługi, Jesteś samodzielny i odpowiedzialny, Masz dobrą organizację pracy własnej jak i współdziałania w zespole, Masz wysoką kulturę osobistą, Masz chęć rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.

kontakt: pani Katarzyna Śliwa, tel.:509 868 394, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.