stanowisko: pielęgniarka POZ

zakres obowiązków: -Obsługa rejestracji podmiotu leczniczego, -Obsługa gabinetów POZ i AOS (w tym także prywatnych), -Obsługa Pacjentów, -Wykonywanie szczepień ochronnych, -Współpraca z PSSE Katowice

miejsce wykonywania zawodu: Katowice, ul. Gliwicka 2

rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

wysokość wynagrodzenia: 2700,00 - 4000,00 zł brutto (w zależności od wykształcenia, kursów i specjalizacji)

wymagania pracodawcy:

Wymagania obligatoryjne: -Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole, -Posiadanie PWZ i wpisu do OIPiP
-Kurs szczepień, -Umiejętność obsługi komputera (medyczna dokumentacja elektroniczna)
 Wymagania fakultatywne: -Prawo jazdy kat. B, -Znajomość programu Asseco mMedica (w razie czego szkolimy), -Kurs lub specjalizacja z pielęgniarstwa środowiskowego (rodzinnego) tj. możliwość zbierania deklaracji zapisu do pielęgniarki POZ

Z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).